Mercedes G cabrio - Hell Truck

Mercedes G cabrio - Hell Truck

Član
RE: Mercedes G cabrio

Anes_mo je napisao(la):
vidio ga prije 2-3 dana prodje kroz Mostar na prikolici Nisan ga vuce mesicini ;)

Joj brate imaš oko sokolovo, to je taj ;)

Hvala vam svima na lijepim željama, danas sam smontirao volančić i sutra cu najvjerovatnije početi raditi interijer :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio

extra, svaka cast kad si uspio naci ovako rijedak i dobar primjerak. cestitam nek je sa srecom!
 
Legend
RE: Mercedes G cabrio

ma svaka cast , prelijep merc i izgleda bas dobro utegnut ,.....a za krov,....hmm tu ti mozda mogu vidjet sa jednim prijateljem,ima jednoga , zaljubljenik je takodjer pa bi mozda mogao znati gdje i za koliko ima za kupiti ;)
 
Administrator
RE: Mercedes G cabrio

dobar G, jedan se dugo prodavao u Knjicu-Bradini ne znam tacno :cool:
 
Član
RE: Mercedes G cabrio

enesss je napisao(la):
ma svaka cast , prelijep merc i izgleda bas dobro utegnut ,.....a za krov,....hmm tu ti mozda mogu vidjet sa jednim prijateljem,ima jednoga , zaljubljenik je takodjer pa bi mozda mogao znati gdje i za koliko ima za kupiti ;)

ako bi mi to vidio bio bih ti dužnik do života ;)

nismo je napisao(la):
dobar G, jedan se dugo prodavao u Knjicu-Bradini ne znam tacno :cool:

nije to taj , ovaj je nađen u Grudama :D
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - počelo je lagano :D

Projekat lagano napreduje dalje, danas rasklopljen interijer , sutra majstor dolazi i tapacirunzi i sjedišta idu na tapaciranje. Ugradjen je sportski volan momo , pravi se kutija za muziku, nabavljene neke komponente za gepek uglavnom radovi napreduju. Za sada za krov se našlo jedino moguće riješenje. Pošto realno prije Austrije nemam šanse da pronadjem tvrdi krov.Tako da sam našao majstora koji će mi napraviti sklopivi meki krov ... to bi bilo to uskoro slike radova, to je to za sada uskoro nastavak , P.S Još je plan staviti farove smoked crne ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - počelo je lagano :D

E ovako napokon povadjena čitava unutrašnjost, dogovoreno tapaciranje u crnu kozu i sivu alkantaru , znači odradit ce se sjedišta (prednja i zadnja), tapacirunzi, centralna konzola , cover za gumu i postavit ce se novi itison ... toliko za sada slikice dok majstor završi ;)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.9.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost

e evo i update, uradilo se dosta stvari... prvo je avto dobilo registraciju , zatim je završena unutrašnjost, nabavljen je bullbar, štopke sa W463 , danas dosle i felgice koje sam našao zahvaljuući .nOKe-tu i gume male 350/12.5 R15 :icon_smile:

A evo i slikica ;)

[attachment=35373]
[attachment=35374]
[attachment=35375]
[attachment=35376]
[attachment=35377]
[attachment=35378]
[attachment=35379]
[attachment=35380]

samo sam sada zaboravio jos dodati da sad ce se ofarbati i postaviti bullbar, zavrsiti krov i postaviti ovi ostali djelovi i eto merca na cestu ;);)

ide takodje i muzikica neka mala za pocetak :
zbavljeno HU pioneer DEH 6800 MP, pojacalo hifonics zeus 5 kanala. A sada sam u potrazi jos za sistemima i basom pozzzz
 

Prilozi

  • DSC06907.JPG
    DSC06907.JPG
    184,5 KB · Pregleda: 131
  • DSC06915.JPG
    DSC06915.JPG
    235,2 KB · Pregleda: 140
  • DSC06908.JPG
    DSC06908.JPG
    147,9 KB · Pregleda: 59
  • DSC06906.JPG
    DSC06906.JPG
    90 KB · Pregleda: 79
  • DSC06914.JPG
    DSC06914.JPG
    157,8 KB · Pregleda: 76
  • DSC06912.JPG
    DSC06912.JPG
    156,5 KB · Pregleda: 44
  • DSC06913.JPG
    DSC06913.JPG
    201,8 KB · Pregleda: 56
  • DSC06916.JPG
    DSC06916.JPG
    337,4 KB · Pregleda: 71
Legend
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

opa.. radi se radi
drago mi je da si ovo napravio, da valja
jedva cekam da vidim kako cuce felge na njemu ;);)
 
Član
RE: Mercedes G cabrio - update 20.8.2010 bullbar, felgice, gume, stopke,unutrasnjost i neuspjeli pokusaj krova :D

;);););)
 
Top