mercedes e220 mat folija

mercedes e220 mat folija

Član
pozzz svima :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
e ovako rodjak mi ima mercedesa e220 pa je mislio da ga presvuce bijelom ili crnom mat folijom(auto je inace sive boje)
pa me zanima sta vi mislite koja boja bi mu vise odgovarala kao i da li neko mozda zna ko se bavi lijepljenjem te folije i koliko bi to otprilike kostalo???
unapred zahvalan :cool::cool::cool::cool:
 
Tako reci :lol: w210 :icon_biggrin:

Matt je atraktivna ali mislim da je malo teza za odrzavati, a moj savjet je bijelu sa crnim detaljima, (krov, maska) :icon_biggrin:

Nesto kao na ovom snimku...
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yUkiG2eN80E[/video]]

A sad ko bi to kvalitetno uradio, ima ih po piku dosta, ali bolje je da ti neko preporuci nekog ko kvalitetno radi, da se ne bi ubrzo odlijepilo i sl....:icon_smile:
 
Član
skoro je drug vozio svog merca u gradisku, bio je fabricki metalik plavi, ali se iz gradiske vratio bijeli, sa crnim krovom. Auto izgleda 10 puta mocnije nego u onoj fabrickoj boji. Uradjena mu je folija na limariji, zadnja stakla zatamnjena takodje, te u unutrasnjosti neki dijelovi presvuceni carbonom. to ga je zadovoljstvo kostalo 750€, po meni je ustedio nekoliko stotina €, jer da je farbao auto, lijepio folije i carbon premasio bi cifru od 750€
 
Član
ArminM je napisao(la):
skoro je drug vozio svog merca u gradisku, bio je fabricki metalik plavi, ali se iz gradiske vratio bijeli, sa crnim krovom. Auto izgleda 10 puta mocnije nego u onoj fabrickoj boji. Uradjena mu je folija na limariji, zadnja stakla zatamnjena takodje, te u unutrasnjosti neki dijelovi presvuceni carbonom. to ga je zadovoljstvo kostalo 750€, po meni je ustedio nekoliko stotina €, jer da je farbao auto, lijepio folije i carbon premasio bi cifru od 750€

imas li mozda br. od tog iz gradiske???
i on je mislio isto tako crni krv, zatamniti stakla i unutra neke sitnice presvuci karbonom
 
Član
sinisa basta- gradiska

evo ti profil sa facebooka pa se cuj s njim

http://www.facebook.com/sinisa.basta?ref=ts
 
Top