Mercedes c200 kompressor sport coupe

Mercedes c200 kompressor sport coupe

Član
Odlican, po unutrasnjosti se vidi da je jako dobro ocuvan. I parking senzore i navigaciju ces lako nadomjestiti tako da imas full. Generalno super auto, krov me najvise dojmio
 
hvala kolega,ocuvan je za 10 bas je prethodni vlasnik vodio brigu o njemu,senzori su u planu to je manji trosak a veci je navigacija koju trazim tj dvd 2 din,nedostajace samo elektro sicevi,dizacu mu jos malo snagu pomocu druge remenice kompresora i chipa a sto se tice krova e to je i meni najjace jos kad se otvori :D
 
Član
Uvjek su mi bili zanimljivi a tvoj je super ocuvan i kosto reko Armin jos navigacija i to je too...:D
 
hvala kolega bice i navigacija i on nakrcan :D nema ih puno i samim tim mi je zanimljiv a puno vise od panorame do kompressor motora pa do jos nekih stvari mi nudi nego konkurencija iz tog doba tipa bmw 3 coupe,audi a3.... ja bas zadovoljan sa auticem :) jos sam nasao ko je prethodni vlasnik i jedini prij mene bio sa njim sam se cuo i sve naj naj rekao a to i dijagnostika pokazala :)
 
BHT Ovisnik
Nikada mi nije bilo jasno zasto naziv sport coupe kad je vise compact. Nisam ih preferirao jer je neki međudizajn, ali je jako fino ocuvan primjerak sa finom opremom, mislim da je ovaj motor za njega idealan. Jos neki 2DIN i da se upotpuni unutra :)
 
Član
Nikad mi se nije sviđala ova linija auto, valjda je to zato što nisam navikao na njega nema ih puno, al tvoj mi ze čini zanimljiv, dobra oprema i motor samo što su kolege rekle oriđiđi navigaciju i kompletan je ;)
 
hvala momci na komentarima i pohvalama,sa ovim autom nema ili ga volis ili ne takav je,sto se tice oznake sport coupe sve je zbrkano on niti je c sport coupe niti c klasa kompakt vjerovali ili ne u svim dokumentima a i u saobracajnoj je cl 200
 
jedini planovi manja remenica,chip,senzori navi i bice jos distanceri kontam ga zatamniti,nemam potrebe ga spustati tvornicki je spusten s tim sam miran a zvuk vec sada ledi tako da ni tu ne trebam cackati,jako malo mijesta imam za cackanje a da ne upropastim,bice jos slika sad je na zimskom setupe,ako neko ima tuning prijedloga pucajte :D
 
Top