Mercedes-Benz W211 E220cdi Avantgard

Mercedes-Benz W211 E220cdi Avantgard

Sanjas san i ostvariti ti se taj san kada vidis ovakvoga MERCA ispred kuce svaka cast i puno predjenih kilometara
 
Član
Ma imao sam ja vec ovakvog mercedesa.Dok smo prodali onog isti dan smo rekli da cemo ponovo mercedesa kupiti.Ali na kraju se zalomilo,pa kupili skodu,golfa,audija....
 
Početnik
sve pohvale auto je mrak al samo da je 320 cdi to je za mene najbolji motor..al nebi se bunio ni da imam kao u tebe..hehe..pozz
 
Svaka cast, to je auto, i neko rece manuelca, je*es mercedesa ako nije automatik:) samo pun gas, ja planiram nakon mog okonje da uzimam redizajna 280cdi ili 320cdi! Jos jedno sve pohvale, pazi cuvaj, mercedes je to sumnjam da ce te iznevjeriti, mene moji nisu nikad:)
 
Član
Pa cuj.Mi nakon pitaj boga koliko promjenjenih auta najvise smo bili zadovoljni mercedesima.Imao sam vec jednog ovakvog,nema sta se nije radilo od njega,nikad nista da se pokvari.Dok smo sa audijem,bmw,vw cesto bili u servisu
 
kao sto je Mercedesu i moto das beste oder nicht to pokazuju sa svakim primjerkom auta i u to mislim nema sumlje merc je drama i samo da se navozas i puno predjenih kilometara
 
Član
Stavio evo i zimski setup.Sava eskimo 225-55-16.Jako sam zadovoljan.Po snijegu drze nenormalnO..
Ljetne gume su u ok stanju ali posto pravim velike kilometre vise se ne vracaju na auto.U proljece stavljam AMG replica 17 i nove ljetne gume ili cu potrazit gdje felge kao na redizajnu sport paket opreme.
Upalila mi se greska od srs-a,ali mi je kolega s drugog foruma rekao sve o tome,da je standardna greska kod W211 pa moram otjerati u servis da mi to rijese.



 
Član
Preljep Merc,sretno ti bilo gdje god isao sa njim,zelim punooo predjenih kilometara....:)
 
Član
Evo ga.Ponovo ja.
Danas sva 4 nova amortizera i opruge,kontrolni kabal od disk plocica zadnji,malo se mehanika danas pregledala posto nisam nikako odkako je dosao.Kaze mehanicar da je u izvrsnom stanju,nema potrebe nista dirati i drago mi je to cuti kad pravi mehanicar kaze,a ne kao sto inace ostali rade trebalo bi ovo ono.
 
Top