Mercedes 190D Bavaria

Mercedes 190D Bavaria

Član
Tim stilom voznje neces daleko dogurati,okani se tog dok nisi poginuo ili ubio nekog,ovo ti je dobronamjeran savjet,a ti shvati kako hoces.
pozz
 
Član
sve dok ne budes imao klip na kojem vozis 200 nista to ne valja.
inace taj auto ima 4 dizelske varijante i to je to. 2.0 (75ks),2.2(73ks),2.5(94ks) i 2.5T(122ks).
to bavaria je vjerovatno bila omiljena vrsta pive nekog od prethodnih vlasnika pa je imao i naljepnicu a posto kazes da je bilo u gepeku,mozda je spalo sa ambalaze pa u toku 25 godina se sjedinilo sa limarijom.

samo ti njega procepljuj,to njemu godi :123:
 
Član
o mercu 190 i njegovoj linosti suvisno je pricati, ovaj je zreo za teme top speed, probaj niz kakvu stranu pa neces ici 178 nego 278 :) sta sve neces cuti..
 
Član
ArminM je napisao(la):
nije sinko za tebe auto, to je definitivno;)

bolje se okani dok nisi ubio nekog neduznog

Potpis :icon_rolleyes: cuj 156km/h i to sa tom kamikazom il ces ti ubit sebe il nekog drugog ne igraj se s tim staro je to a stubova uz put kamaru

Kakvih bolan 178, znaci da je bilo nizbrdice bilo bi i 190 dzabe sto na satu brojka ide do 180 :D :icon_rolleyes: :lol:
Imo sam ja dva ta mercedesa i znam kako idu. mislim ne idu :icon_rolleyes::D

Nije ti to auto za te stvari i za brzu voznju
 
Član
drug mani se tih brzina, nego dotjeraj auto kako bog zapovjeda, ispoliraj, fine felgice, dotjeraj mehaniku i udzivaj, taj automobil je za laganog vozikanja i uzivanja u voznji, a ne divljanja... dzaba ces nekog ubiti
 
Član
Jos si ti mlad jel to zivis u nekim 'brz i zestok' fazonima ?
Posveti se malo pametnijim stvarima , nego deranju po magistrali, mnogi su derali pa neslavno zavrsili, i sam vidis da je svaka 2 bandera iskrivljena il je nema....

A de mi reci gdje si u Lukavcu
 
Got2b je napisao(la):
Jos si ti mlad jel to zivis u nekim 'brz i zestok' fazonima ?
Posveti se malo pametnijim stvarima , nego deranju po magistrali, mnogi su derali pa neslavno zavrsili, i sam vidis da je svaka 2 bandera iskrivljena il je nema....

A de mi reci gdje si u Lukavcu

iznad konzuma ;)
 
Član
Koegzistencija s strucnjacima kao sto si ti se protivi zakonima fizike i biologije.
Pretpostavljam da si ohrabljen pricama i neunistivosti MB i kako se sve raspada u sudaru sa "meckom" pa tako divljas, a ako opalis negdje s tim trulexom ostace samo gumene patosnice citave i BAVARIA znak.

"skontaj" se malo i postavi svoju fotografiju za volanom da ljudi znaju ko si jer nekad je bolje dobrovoljno skrenuti u kanal nego djeliti put sa Bavaria edition mufljuzima kao sto si ti.

IZBJEGAVATI PO SVAKU CJENU
 
Davor_ je napisao(la):
Koegzistencija s strucnjacima kao sto si ti se protivi zakonima fizike i biologije.
Pretpostavljam da si ohrabljen pricama i neunistivosti MB i kako se sve raspada u sudaru sa "meckom" pa tako divljas, a ako opalis negdje s tim trulexom ostace samo gumene patosnice citave i BAVARIA znak.

"skontaj" se malo i postavi svoju fotografiju za volanom da ljudi znaju ko si jer nekad je bolje dobrovoljno skrenuti u kanal nego djeliti put sa Bavaria edition mufljuzima kao sto si ti.

IZBJEGAVATI PO SVAKU CJENU




Nop i am not high ;)
 
Top