mercedes 190

mercedes 190

Član
dobra mecka, vidio sam te u onoj ulici iznad KSC u Visokom, dolazio ja na utakmicu prosle sedmice, imali finale kupa a ti gore prodje onom cestom iznad
 
Član
__dado__ je napisao(la):
ehehehh da ,dobar si,kako si odmah skuzio :cool:

kako necu skuzit, onaj ludak s onom bijelom perla alfom zateze rucnu gore u onoj ulici, umal da me ne udari, poslije sidjem dole kad neki 318bmw cini isto, iza njega odmah ides ti, kontam sad ce i on, kad ti lagano produzi dalje
 
Član
ArminM je napisao(la):
__dado__ je napisao(la):
ehehehh da ,dobar si,kako si odmah skuzio :cool:

kako necu skuzit, onaj ludak s onom bijelom perla alfom zateze rucnu gore u onoj ulici, umal da me ne udari, poslije sidjem dole kad neki 318bmw cini isto, iza njega odmah ides ti, kontam sad ce i on, kad ti lagano produzi dalje

ona alfa je masina...ehehe....a nije ti to nikakvo cudo....to je svakodnevnica ovdje..;)
 
Fino sredjena 190-ka.. Samo kao sto je vec neko spomenuo, place za spustanjem..
Mislim da je meni ova mecka nudjena na pik-u za neku zamjenu.. Ili mozda ima neka slicna :icon_rolleyes:
 
Član
Dosta novije izgleda sa ovim farovima :)
Nego kupi na otpadu jos jednu masku pa ofarbaj ovaj hromirani dio u boju auta a onaj plasticni dio i one hrom lajsnice izmedju sto stoje u crno, ja sam na svom tako uradio nekako bolje izgleda a imat ces dvije pa mijenjaj malo hrom malo ovu varijantu :D

Bile su na piku neke tuning maske za 190 ne znam jel ima jos koja u oglasima ...
 
Top