Mercedes 123 protiv M6

Mercedes 123 protiv M6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

Salle je napisao(la):
jest jest, al ti pričaš o mercedesu prije 20godina... :D

i dosta više off-topica tema je kako GTR dere M6ici guzove :D

pa pocelo je oko 123:) mislim da je to dovoljno, nema potrebe da idem na mladje, bice jos gore:)! Salim se ja ba malo, svako je auto dobro na svoj nacin i nema dalje, samo su ljudi razliciti, razliciti ukusi, a o ukusima se ne raspravlja! Onaj kolega sa foruma je napisao mercedes taxi, pa sam ja isao malo na za*ebanciju, ali se ovaj skodilak primio pravo:)
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

da me neshvatite pogrešno, kao što je to već uspio sub3r, priča čovjek o mercedesu starom 20godina, nije riječ što je on star, nego je stvar što su oni, ti mercedesi prije 20godina, bili najbolji mercedesi ikad proizvedeni... ovi noviji im nisu ravni po tom pitanju, ( što on kaze sjedneš i odeš obilaziti svijet i ne sikiraš se, danas to više nije tako ni za jedno auto, nazalost)
 
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

Salle je napisao(la):
da me neshvatite pogrešno, kao što je to već uspio sub3r, priča čovjek o mercedesu starom 20godina, nije riječ što je on star, nego je stvar što su oni, ti mercedesi prije 20godina, bili najbolji mercedesi ikad proizvedeni... ovi noviji im nisu ravni po tom pitanju, ( što on kaze sjedneš i odeš obilaziti svijet i ne sikiraš se, danas to više nije tako ni za jedno auto, nazalost)

hehe, ma dobro, ja sam mislio malo da se zezamo, ali neki ljudi nemaju smisla za salu, uvrijede se odma! Nek vozi ko sta moze i ko sta hoce, svakom je njegovo najbolje!

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

Ko je raspolozen za OFF da pedjemo tamo, a ne spamamo vise temu:)
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
hehe, ma dobro, ja sam mislio malo da se zezamo, ali neki ljudi nemaju smisla za salu, uvrijede se odma! Nek vozi ko sta moze i ko sta hoce, svakom je njegovo najbolje!

upravo to,,,, ne znam otkud nekome pravo ako on vozi BMW ( primjer) da govori ostalima da nema pravo nista reci protiv bmw, iako je to argumentisano nekim podatcima samo zbog toga sto ovaj ne vozi BMW ( nije u mogucnosti ili jednostavno ne preferira taj auto)

taj tip komentara je stvarno neslan, neumjestan i ne prilici forumu ovakvog tipa, niti komentarima odraslih ljudi...
to je sve sto imam reci
:icon_exclaim:
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

a to se ti obraćaš bmwskaneru, i sličnim :D
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

Salle je napisao(la):
a to se ti obraćaš bmwskaneru, i sličnim :D

ja nisam nikoga prozvao.... to se odnosi na bilo koga ko je pomislio slicno, kamoli napisao ;)
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

octavian je napisao(la):
tesko je prihvatiti istinu, jelde. neki ljudi su ostali u vremenu kada je mercedes bio najbolji auto, a bmw bio jedini sportista. nekad je i real madrid bio najbolji klub. onda kad nije bilo konkurencije. kao i mercedes. al previse smo otisli off jelde.

Bravo drug :)))
Sve se mijenja....Sada je sve skoro u pet deka...nema onih starih dobrih stvari..ni filmova ni muzike....sada je vrijeme lady Gage i prebrzih auta ali nema duse....nema stare kockice m3,nema integrale i tako tih eventa....
Najbolji su ovi thread's sa prepucavanjima xD ....ako moderatori shvate ovo kao off ili da tako ne treba ...varaju se :))) pozz
 
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

suber za predsednika :) upravu si slazem se s tobom u potpunosti , a ocami meni ovo sve sprdnja ba zadovoljan sam s svojim a ova 2 bolida i tako rijetko vidim (tj nisana jos nisam uzivo ni vidio) u zivotu a kamoli da se ja sad raspravljam koji je bolji , za ono sto mogu priustiti za to cu se boriti OPEL POWER :)...









ali kao sto rekoh JAPAN BOG HAHAHAHAHA !
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

Sta je sub3r napisao je po meni dobar post i vredan citanja, jer da neko umanjuje neciju vrijednost samo zato jer vozi losije auto od njega je debilno do granice ludila!
I to je SELJAKLUK
 
Član
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

Ja ne znam sta ste vi mislili al ja sam htio reci da je Merdzan auto za dede i taxiste. U oba slucaja jer je spor ko puz golac pa nece isprepadati svoje vlasnike koji su pri kraju sa srcem :-D.
 
RE: stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

GocaS6 je napisao(la):
Ja ne znam sta ste vi mislili al ja sam htio reci da je Merdzan auto za dede i taxiste. U oba slucaja jer je spor ko puz golac pa nece isprepadati svoje vlasnike koji su pri kraju sa srcem :-D.

hehe, neka neka, polako ali sigurno:) ali kako kazu ovi gore nije ni mercedes ono sto je nekad bio, trom i lijen, imamo i mi konje za trku:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top