Mercede E200 Cabrio Coupe

Mercede E200 Cabrio Coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fin merc pravo! Nije mi jasno ovo coupe/kabriolet!? Ne vidim na slikama najbolje, jeli metalni krov!??
 
Član
Po meni nestoje mu ove felge pogotovo bijele..Zatim vidio sam na predstavljanju plave diode u farovima skroz fuj i diode ispod farova i te diode na karambolci..skidaj i to ziv bio..Inace mercedes prava rijetkost i pravi ljepotan...:))) pozz
 
Član
buraz samo skini to sto imas u karambolci,ne znam ni kako bi to nazvao iskreno,,to auto koje ti imas nije za tog stila definitivno,,samo po sebi je extra,i puno je ljepse u fabrickom izdanju;)
 
Član
felge nisu neke, mogu se puno bolje falcare naci da idu uz njega, ali je auto prava rijetkost
 
MOLIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ????????????????????????????

A124 , druze odakle si ti ????

I jel ti znas sta imas ? :D

daj kakvih slika , podataka , svega sto imas , i skidaj ove odvratne felge , ne stoje mu , pogotovo bijele , fuj !

Samo 33.952 primjerka su napravljena , jako su rijetki na ovim prostorima , ja nisam vidio nijednog :icon_cry:
 
Vernes_AMG je napisao(la):
MOLIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ????????????????????????????

A124 , druze odakle si ti ????

I jel ti znas sta imas ? :D

daj kakvih slika , podataka , svega sto imas , i skidaj ove odvratne felge , ne stoje mu , pogotovo bijele , fuj !

Samo 33.952 primjerka su napravljena , jako su rijetki na ovim prostorima , ja nisam vidio nijednog :icon_cry:

hej moj Vernese,jesi vidio ovo :icon_sad:
http://www.bhtuning.com/da-se-predstavim-heh-t-35107.html
moramo mi njega centrirat,malo nam bjezi u stranu :D
 
Član
Vidjao sam ovog Merca dok je bio u originalnom stanju i bio mi je 100 puta ljepsi ...
Nisu za njega ovi farovi i ove sijalice naprijed a ni ove feluge ..
Ali je dobar auto , bez obzira ...:D
 
tvrdoglavi je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
MOLIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ????????????????????????????

A124 , druze odakle si ti ????

I jel ti znas sta imas ? :D

daj kakvih slika , podataka , svega sto imas , i skidaj ove odvratne felge , ne stoje mu , pogotovo bijele , fuj !

Samo 33.952 primjerka su napravljena , jako su rijetki na ovim prostorima , ja nisam vidio nijednog :icon_cry:

hej moj Vernese,jesi vidio ovo :icon_sad:
http://www.bhtuning.com/da-se-predstavim-heh-t-35107.html
moramo mi njega centrirat,malo nam bjezi u stranu :D

oj planira velike promjene na autu , kuku meni , nervni slom cu dobiti :icon_cry:

pa sta uradi od ovakvog auta jadan ne bio ?
kakve su ovo brabus naljepnice , ova plastika izmedju stopki , pa felge , farovi , ledice , maska , onda neki extremno dobri zvucnici , dobro covjece jesi li ti normalan ???????????????????

Ne mogu da vjerujem , kakav je ovo prednji kraj majko moja , zemljo otvori se , uzmi me k sebi :icon_cry:

Da skidaj ovo , nabavi ORIGINAL Mercedesove felge iz tog vremena , mogu i AMG monoblock ( one su najpozeljnije ) , stavi avantgarde masku ( to je ona sa vise horizontalnih lajsnica od onih obicnih ) , vrati nišan , stavi xenon farove , a ne ove neke idiotske plave , stopke su smoked , one mogu proci , ali ovo crno izmedju njih def. ne moze , onda ovi neki zvucnici , nije problem , stavi ti neko jace ozvucenje , al uklopi to sa ostakom unutrosnjosti , vidis da su ti isto nista , bodu u oci , previse moderni za to auto , ima ih dosta koji su jako kvalitetni a izgledaju obicno , onda ove LEDice , ma to je smijesno , nije to auto za ledice , skidaj to , toliko od mene , krenuo si u potpuno pogresnom smjeru tuninga , molim te poslusaj me sto sam ti gore rekao i imaces Mecku kojoj ce se diviti svi ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
MOLIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ????????????????????????????

A124 , druze odakle si ti ????

I jel ti znas sta imas ? :D

daj kakvih slika , podataka , svega sto imas , i skidaj ove odvratne felge , ne stoje mu , pogotovo bijele , fuj !

Samo 33.952 primjerka su napravljena , jako su rijetki na ovim prostorima , ja nisam vidio nijednog :icon_cry:

hej moj Vernese,jesi vidio ovo :icon_sad:
http://www.bhtuning.com/da-se-predstavim-heh-t-35107.html
moramo mi njega centrirat,malo nam bjezi u stranu :D

kakva je ovo lakrdija,,pa ko ovo uradi pametan bio dabogda...to se auto nesmije ni dirat kamoli neke fazone ne njeg lupati,,,to je po meni za Hagga:lol:eek:vo mece je masina i po i prava rijetkost,,,drug mi kreten imao ovakvog i zamjeni za alfu 164,,mislim bio je coupe cabrio 3,0 mozda to nije isto ne kontam merc brojeve te razne:lol:
 
Član
sta da ti kazem...
ako bas volis da sredjujes auta na ovakav nacin kupi sebi nekog golfa,yuga,gsi,gtd,gti,xr3 ili nesto slicno...
sto se tice ovog DRAGULJA...
ja bih ti preporucio da se vratis na pocetak...
ove felge su meni sasvim OK ,ali ih ofarbaj u neku nijansu sive...ili cak ispoliraj...
kupi kakve sportske amortizere ,obori ga na zemlju
ostalo sve dovedi u farbicko stanje i lickaj da se sve sija ko pasje mudo...
ehhh... da mi je ovako nesto nesto...pa ja bih ga parkirao u sobu da mu se gume ne prljaju... :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top