Meni je ovo humor, ne znam vama :D

Meni je ovo humor, ne znam vama :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibor987 je napisao(la):
Grudnjak za muske, roze muske majice, uske hlace...pa ebemu majku jos cemo i auta vozit u servis na promjenu ulja :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Moj macak pa i sad vozis fobiju u servis na promjenu ulja i treba ti pola sata da se parkiras gdje su slobodno 2 mjesta,nosis uske hlace i ja ti kupim ovaj grudnjak ;) ona ces biti mackica :lol:
 
Član
The_Dag je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Grudnjak za muske, roze muske majice, uske hlace...pa ebemu majku jos cemo i auta vozit u servis na promjenu ulja :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Moj macak pa i sad vozis fobiju u servis na promjenu ulja i treba ti pola sata da se parkiras gdje su slobodno 2 mjesta,nosis uske hlace i ja ti kupim ovaj grudnjak ;) ona ces biti mackica :lol:

ouuuuuuuuuuu ovo je bilo nisko, klizeci moj tibore hehehhe :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
The_Dag je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Grudnjak za muske, roze muske majice, uske hlace...pa ebemu majku jos cemo i auta vozit u servis na promjenu ulja :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Moj macak pa i sad vozis fobiju u servis na promjenu ulja i treba ti pola sata da se parkiras gdje su slobodno 2 mjesta,nosis uske hlace i ja ti kupim ovaj grudnjak ;) ona ces biti mackica :lol:

ouuuuuuuuuuu ovo je bilo nisko, klizeci moj tibore hehehhe :lol:

Ma nemoj ti mog maska zezat :icon_confused: :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top