Mein shvabo Golf IV

Mein shvabo Golf IV

Član
Pozdrav, evo poslije Peugeot, ponovio sam se Shvabom, i ne kajem se :)))
2002god, 74 kw, ma zvijer :))) evo i slikica ljubimca, za pocetak ce ostati ovakav ali u skorije vrijeme imam u planu da ga malo sminkam :))))
img500d.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Samo nek je VW :icon_smile:

Jasnoo ;)
_______________________________________________________________________

fin golf,dobra podloga,sretno u nastavku i redovno izvjestavaj :icon_smile:
 
Član
Naravno, sada sam aktivan na forumu sigurno :) nece biti kao do sada i jednostavno imam auto koje je lakse sredjivati, za Peugeota 406 nema nista i ako ima narucuj i preskupo je :)
 
Član
darko13 je napisao(la):
Fin golf daj malo više podataka oprema, planovi i sl. još koju sliku ;)

Slike su mi na aparatu tako mogu prebaciti kad dodjem kuci :)

Uvezen iz njemacke, 2002 godina, 1.9TDI, DI crveno, 74kw, 101ps,
oprema: svi prozori na struju, daljinsko zaklj. elektricni retrovizori, digitalna klima, Tempomat, unutrasnji retrovizor na struju, senzori za kisu, ESP, nije bilo kasetofona ili playera u njemu pa sam kupio LG LCF600URU odlican player 4x53w, srecom ostali su njegovi zvucnici i odlicno svira i udara, sredisnji naslonjac za ruku, dobro ocuvan unutra nije ofucan i izderan :)

Od zastite ugradjena COBRA i ZEDER, kazu nemugce odvuci osim da ga odnesu na kamionu, eto toliko :)

Planovi abd do proljeca nabaciti felgice neke 16" ili 17", sad za sad sto me privlaci da mu stavim su obrvice za farove a imam xenone o Peugeota skinuo prije prodaje :) tako da cu i njih nabaciti stopke su mi sa zutim zmigavcem tako da cu ga prefarbati u crno i privlaci me carbon folija da li na haubu ili krov ili neku liniju preko auta vidjecemo ne znam opet je bolje ovako na forumu kad ljudi kazu da valja ili ne valja :)

toliko za pocetak, dajte prijedlge sugestije pa polako da ga sredjujem ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Cvrka ko cvrka,jednostavno tvornicki lijepa ;)

Slazem se, odavno sam je htio u svom vlasnistvu! ;)

dzenan90 je napisao(la):
Dobar golf neka je sa srecom =) A o motoru necu ja sam se pokajao al et ima mogucnosti i on =)

Hvala drug, sta je sa motorom, nemoj sada bacio kost pricaj, sta mogu ocekivati ???
 
Top