Megane II vs Peugeot 307

Megane II vs Peugeot 307

Član
nisam vele upucen,dosta raje ovdje ima 307 ne zale nesto,mada ako me sjecanje sluzi da je megane 2 dobio mnogo pohvala sto se tice kvalitete i svega,znam da je bio i auto godine, da sam imao taj poster davno iz auto kluba, i u fifth gearu su ga hvalili
i 307 je bio auto godine :D
I ja bi ti rekao prije peugeot (nije sto ga i ja vozim) jedina mana mi je bila sto sam ga kupio s kvarom. Najbolje povedi dobrog mehanicara kada budes gledao. Jos nijedan problem nisam imao sa FAP-om a u mene je 79 kw. Jedini problem sto sam ga kupio sa kvarom i nista vise. Drug mi ima megana isto je fino auto al slabiji dosta od 307 i slabije vuce i sve. I udobniji je 307. a i potrosnja mi negdje oko 5.5-6 L ( do Doboja i nazad oko 60 km, dosta mu je za cenera nasut :D)
 
mara vec smo jednom raspravljali oko tvog 1.4 puga, to ocito da je bilo nesto lose jer nitko jos nije imao takvu potrosnju u tom auto,kao da je gti,ni ja sa svojim 1.8 volvom nisam imao toliku potrosnju, a taj isti 1.4 uopce ne postoji u pugu nego noviji 16v motor sa 90ks
postoji i 1.4 b 55kw i u 307 (od 01" do negdje 04" god)
dok recimo citroen c2, c3 ima 1.4 HDi 16 v..i u c2 ide ko blentav (i puno kvalitetniji od obicnog 1.4 HDI)
sorry na malo off-a al et..kad se vec prica o ovim motorcicima
 
Top