Megane 1.6 16v

Megane 1.6 16v

Član
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

imam istog:D

kad sam ga kupio dosle plave pozicije, to sam prvo izvadio, ja imam i nazad diskove i kao sto ti kazu farbaj u crveno:icon_biggrin:
felge su sjele pravo:cool:
 
Član
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

auto je lijep ali poslusaj ljude i rijesi se ove plave boje i u farovima i na dobosima
 
Član
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

lijep megan, vozim slicnog, samo moj ima 4 vrata tj. nije coupe i masina je 1.9 dti, ide fenomenalno, otvoreni put trosi 5 l, kad mu dusu cupam uzme max 6,5 l.
PS: moram da te ispravim ovo je verzija I B, a ne II.

PSS: jel tvom mjenjan zubcasti remen, ako jest na koliko km je mjenjan?

sretno;)
 
Početnik
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

Kod mene je mjenjan na 73 000 km sad ima 86 000. Za sve to imam i papire kad je sta mjenjano tako da je i kilometraza orginalna.


Hvala svima na komentarima evo idem odma da skinem pozicije :lol:
 
Početnik
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

Pozicije sam skinuo;)

Nesto razmisljam posto mi matori ima isto megana ali ona starije verzija sa cetvera vrata to je nebitno. Nego ja razmisljam da stavim onu njegovu lajsnu sa prednjeg branika zato sto je dublja 2,5 cm od moje evo na sta mislim >

Kod mene je ovako

dsc00006df.jpg

dsc00007ag.jpg


A kod caleta je ovako
dsc00008zv.jpg

dsc00009ta.jpg


Znam da su iste u milimetar samo je ova njegova dublja za 2.5 cm tako da sigurno moze kod mene samo neznam kako ce to izgledat sta vi mislite hoce li biti ljepse kontam da ce izgledat spusteniji napred :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Početnik
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

Posto nisam mao vremena ovih dana evo danas sam odlucio da odradim zamisljeno.

Lajsna je zamenjena ja sam prezadovoljan. Malo me je zaj*avala zato sto je na starijem Meganu malo vise "kockasta" a na ovom novijem je vise zaobljena ali sve je ok odradio sam ko da ga je fabrika sastavila evo slike kako to izgleda.

Pocetak:
32209363.jpg

36262125.jpg

35798643.jpg


Mala lajsna skinuta:
19725817.jpg

Evo slika bez lajsne kako je shugav:
10588503.jpg


Evo je druga spremna za montiranje:
27549036.jpg


Montiranje pocelo:
46975525.jpg

57413668.jpg

81143426.jpg

43218027.jpg


I evo gotovo kako to sve izgleda:
38315429.jpg

54696989.jpg

94864717.jpg

89608721.jpg


Sta vi misllite kako izgleda ovo :icon_question:

Meni je extra bas mu je to falilo nekako ona lajsna je bila premala :icon_rolleyes:

Ajd pa tako ;)
 
Član
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

Zanimljiv autic skroz.:cool:
Kako to da nema diskove nazad, a ima FULL opremu bez koze kao i 99% auta u BiH?:D
 
Član
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

Fin megane,s tim motorom i dobro brz.Malo je prešao,fina boje,felgice...Sve za 5;)

Mislim da su dolazili diskovi na zadnje točkove:icon_confused:Nema to veze s opremom nego s motorom
 
Početnik
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

Sto se diskova tice pojma nemam oko toga nista :icon_smile:

Hvala svima na komentarima:cool::cool:

Ova lajsna ce ostati 100000000% na autu

Nesto kontam da promjenim i one dve male maskice da nisu hromirane vidio sam nekoliko karavan verzija sa crnim maskama bez onog hromiranog djela.

Neznam kako bi to izgledalo ali najvjrovatnije da necu nista cackat ;)
 
Početnik
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

Upravu si ove maskice se slazu sa farovima, okvir za tablicu pa maglenke tako da sam i ja odlucio da nista ne diram nek stoji sad ovako ;)
 
Član
RE: Renault Megane 1.6 16v EXPRESION

ZELA GTI je napisao(la):
Fin megane,s tim motorom i dobro brz.Malo je prešao,fina boje,felgice...Sve za 5;)

Mislim da su dolazili diskovi na zadnje točkove:icon_confused:Nema to veze s opremom nego s motorom

kod mene je isti motor pa ima diskove nazad
 
Top