Meet Mostar Pista 22.8.2010

Meet Mostar Pista 22.8.2010

Član
Ocemo sta pravit? Nismo odavno, ajde da se malo skupimo da vidimo ko je ziv jos ko ne :p sta mislite o ovoj nedjelji, ima li zainteresiranih????
 
Početnik
RE: Meet Mostar???

ovu nedelju ja nemogu nista jer auto mi je u Tuzli, a ja cu biti na moru
onda iduca nedelja je trka u Zivinicama tako da opet nista :icon_biggrin:

ali nakon toga nema problema, trebalo bi nekad skup napraviti ko prije, cini mi se da se sve manje raja skuplja ovdje, u odnosu na to kako je nekad bilo
 
Član
RE: Meet Mostar???

naravno, kad se zavrsi trka u zivinicama opet cemo napraviti neki veci meet da svi dodju da se trkamo i td.
 
Član
RE: Meet Mostar???

Ovu nedjelju ni mene nema, Opel Tim BiH ima dvodnevno okupljanje negdje kod Sarajeva... pa sam tamo ;)

Slijedeća nedjelja Živinice... Sandy treba malo ovo prije najavit, a ne 2 dana kao ti sada :p Pa da se opet izorganizujemo, roštilj ofo ono... a ne samo bezze se potezat :)

Skontajte datum poslije živinica jeli slobodan...
 
Član
RE: Meet Mostar???

kad god se organizira 4-5 bembara iz ljubuskog dolazi da uvelica i zadimi skup hahahha
 
Član
RE: Meet Mostar???

antrax je napisao(la):
Ovu nedjelju ni mene nema, Opel Tim BiH ima dvodnevno okupljanje negdje kod Sarajeva... pa sam tamo ;)

Slijedeća nedjelja Živinice... Sandy treba malo ovo prije najavit, a ne 2 dana kao ti sada :p Pa da se opet izorganizujemo, roštilj ofo ono... a ne samo bezze se potezat :)

Skontajte datum poslije živinica jeli slobodan...

ja sam sinoc otvorio temu da vidim kad kome pase da se skupimo, nigdje ne pise da to MORA bit ova nedjelja


vidim svima bi najvise odgovarala ona nedjelja poslje zivinica, pa da onda taj dan i rostilj napravimo i malo se trkamo i td. :) :cool:
 
Član
RE: Meet Mostar???

ova nemere skener sa kocicom u svatovima u subotu navecer dakle nedjelja sam lagano u komi kocka mozda i u kanalu :)
sljedeci vikend opet koma zbog svatova nekih
i tek ona tamo poslije zivinica imam rupu u proracunu pa cu se dogurat do piste nekako sa ekipom :)
 
Član
RE: Meet Mostar???

ma pase kad god, samnom ce doc neko jos vjerovatno boost 666 sa foruma i jos neke ekipe, i naravno i repo nam je obecao doc poslije zivinica ako bude u mogucnosti, tako da bi onaj vikend poslije zivinica moglo bit ekipe na pisti, malo mesa ponijet i drama, a ti scanneru zaganjaj sa kockicom jos koju kokos ona zadnji put je dobra bila, dobro se pekla na rostilju :cool:
 
RE: Meet Mostar???

Ako se okupljanje mjeri u autima onda iz Neuma dolaze sigurna 4, nije neki broj ali željni smo sudjelovat u okupljanju ;)
Što se tiče termina nama ne predstavlja problem doć bilo kada...
I samo pileći fileti.... :icon_sad: :lol:
 
Član
RE: Meet Mostar???

Eto onda ce meet zvanicno biti 22.8.2010 na pisti, ako bude kakvih promjena planova ovdje cemo pisat, znaci pratite temu da budete informirani, zadnji tjedan cemo se dogovorit ko ce sta donijet i da raspalimo malo mesa i guma :D :cool:
 
Top