me ins tabla, ne pokazuje temp. i gorivo kako treba... golf 2

me ins tabla, ne pokazuje temp. i gorivo kako treba... golf 2

Drug, sto ti se neda nikako... ja bi na tvom mjestu otisao na jedan otpad i samo probao da nije do inst. table... prikopcas ispravnu ako bude sve udure onda je uzmi, ako ne bude onda trazi problem dalje... plovak goriva i davac temperature... idi nekim redoslijedom, jer ovako se bacas samo u trosak a nista neces rijesiti ;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Nevalja ti inst.tabla...gubis zivce s tim kemijanjem...kupi drugu

pa sad nedavno sam je kupio ***** joj mater, koliki sam maler kupim tablu i onda i ova ne ispravna, e jbo majku strasno...:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ja sam mu prodao instrument tablu jer sam kod sebe stavio drugu sa obrtometrom i ova dok je bila kod mene sve je extra radilo i zato ne bih zelio nekoga bezze napadati ali i meni je lahko nagadjati otislo ti ovo ili ono i bezze nagadjati a ako neko misli da ga hocu zafrkati neka pita ljude na forumu kao Liga , GreenDevil, Code kr i slicno pa ce vam oni reci da li sam neki prevarant ili sam regularan jer sam sa njima suradjivao bez problema...
 
Član
august15 je napisao(la):
ja sam mu prodao instrument tablu jer sam kod sebe stavio drugu sa obrtometrom i ova dok je bila kod mene sve je extra radilo i zato ne bih zelio nekoga bezze napadati ali i meni je lahko nagadjati otislo ti ovo ili ono i bezze nagadjati a ako neko misli da ga hocu zafrkati neka pita ljude na forumu kao Liga , GreenDevil, Code kr i slicno pa ce vam oni reci da li sam neki prevarant ili sam regularan jer sam sa njima suradjivao bez problema...

ama nidje veze bola rijesicu ja i ovaj problem kunem ti se pa makar pola auta zamijenio;)

i intreresuje me jos ovo, da li gorivo pokazuje mozda manje postop je na ovoj tabli gorivo bilo na sredini a temp. iznad gdje je sad i kod mene, a ja sam je prebacio na ovaj ovamo kontakt, posto sam ubacio obrtomijer u nju?:icon_question:
 
Član
evo momak kaze da je tabla bila na autu prije nego sto je prodata meni i fda je sve radilo na njoj kako treba... bila je na golfu 2 1.3 benz isto ko kod mene samo sto je ovaj 90god. a moj 87, kod mene 1 dzek isto ko i na ovoj, sad sta joj je koji jojk je k... pa ne pokazuje kao treba nezz.:icon_question:
 
prijatelju kad si je mjenjo i u nju ubacivao obrtomjer da nisi slucajno kazaljke od pokazivaca temperature i goriva diro prstima ako jesi sigurno si odkacio kazaljke koje rade na principu bi-metala i tako ocitavaju vrijednost temp. odnosno goriva
sigurno si odkacio kazaljke jer sam ih i ja odkacio kad sam kod sebe budaleso oko sata tj. kad sam farbo kazaljke i kad sam lijepio nove folije i mjenjo osvjetljenje
pozzz i sretno ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
prijatelju kad si je mjenjo i u nju ubacivao obrtomjer da nisi slucajno kazaljke od pokazivaca temperature i goriva diro prstima ako jesi sigurno si odkacio kazaljke koje rade na principu bi-metala i tako ocitavaju vrijednost temp. odnosno goriva
sigurno si odkacio kazaljke jer sam ih i ja odkacio kad sam kod sebe budaleso oko sata tj. kad sam farbo kazaljke i kad sam lijepio nove folije i mjenjo osvjetljenje
pozzz i sretno ;)

ama nisam ih vala dohvatio, evo stavicu sutra one pokazivece goriva, i temperature iz starog sata pa cu vidit je li do toga;)
 
Član
stavljo sam novu tablu sa drugovog golfa, sve isto pokaziva kao i na mojoj, temperaturu sam rijesio, ona sad radi ali gorivo i dalje jebe stvar, zamjenio plovak nista, zamjenio tablu opet isto, cak sam danas gledo one spojeve kad sam prepravljo s 2 dzeka na 1 tablu to ponovo sve prekopco, opet isto, ne znam vala sta jos ima da nisam uradio, a ovo govno opet isto...:icon_question:
 
Top