Mazdin patent otkrio novi rotacijski motor

Mazdin patent otkrio novi rotacijski motor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mirzzaa je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Ti taj post snimi negdje u word, i kad opet bude neka tema da mozes postati za onog ko se zabrine oko pouzdanosti :D

@Mirza : To tvojom greskom ili ? Kako god velike su to pare, sad cuvaj sto vise mozes;)

slusaj ja kad sam kupio to auto presao je 13,500km e tu noc sam ostao bez kocnica i pored volana imam nekakvu rupu koju je on probusio i za koju ni dan danas neznam sta je... a nakon nekoliko dana sam vidio probusenu rupu na gepeku jer je taj vas inzinjer u njega htio ubaciti plin, sto znaci da je kupio auto od 260ks i 2300kubika a mislio da ce mu trositi kao sdi. pored svega nemam srednjeg lonca jer ga je izvadio na nekoliko predzenih hiljada km i kada je dosao 19 dan 2, brzina je pukla a auto je bilo preslo 14,100km. e ako sam ja kriv za to onda neznam sta da ti kazem. sada ti skontaj sta je to auto pezivjelo u tih 13,000km. i koliko sam ja kriv za 600km i 19 dana... sada meni na tabli pokazuje 27,000km i neki dan sam bio na servisu radi provjere mjenjaca i idalje je kao onog dana kada sam ga postavio. r cat- sto se tice te austrije oni su za ovo auto imali samo neke sitne stvari a sve ostalo su oni morali naruciti iz japana jer je ovo prvi ovakav kvar u citavoj europi. bogami ja sam dobro nastradao pa vi skontajte

Sve te razumijem druze, znam dobro istoriju tog auta, a mozda nisam toliko najbolje upoznat, no Daki moze vise reci. Znam da se skinuo srednji lonac, i da se htio plin ugraditi, a znam vala i kako se vozilo sa njom... Je li bar sada sve uredu, ide li kao prije ?
 
Faya_M5 je napisao(la):
hahaha...sad kad te Huka napadne xD ako uopste vidi xD

hahha,a to je Hukina Mazda bila,pa da ,sad se sjecam!

A jebajiga nek me napadne koliko hoce,ali cinjenice govore jbg da ju je covjek ocito divljacki przio,pazi jedini slucaj sasutog mjenjaca u Europi,ovdje bas ne vrijedi ona "sto Japanac napravi ni Bosanac ne pokvari",ooo daaaa!:icon_twisted:
 
Član
Znacemo dali ide kad dok kupi nove gume i dok neplati xxxx KM kazni da mu nebi bilo kao onom sa Golfom GTi-om :icon_smile:

Dosta ljudi govore da neide kao prije, ja i dalje tvrdim da ide samo sto ga te gume malo jebavaju.. Mnogi su komentarisali kako je lose vrijeme napravljeno na SR, nije da se sad nesto "kurcim" al kad bude viska novaca, kad se kupe slikovi, bujrum ko hoce da stane!! Neki misle kako je Mirza los vozac, ako neko misli da ce bolje vrijeme napraviti na obicnim gumama (losim) grdno se vara ;)

SamiRX-8 je napisao(la):
mirzzaa je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Ti taj post snimi negdje u word, i kad opet bude neka tema da mozes postati za onog ko se zabrine oko pouzdanosti :D

@Mirza : To tvojom greskom ili ? Kako god velike su to pare, sad cuvaj sto vise mozes;)

slusaj ja kad sam kupio to auto presao je 13,500km e tu noc sam ostao bez kocnica i pored volana imam nekakvu rupu koju je on probusio i za koju ni dan danas neznam sta je... a nakon nekoliko dana sam vidio probusenu rupu na gepeku jer je taj vas inzinjer u njega htio ubaciti plin, sto znaci da je kupio auto od 260ks i 2300kubika a mislio da ce mu trositi kao sdi. pored svega nemam srednjeg lonca jer ga je izvadio na nekoliko predzenih hiljada km i kada je dosao 19 dan 2, brzina je pukla a auto je bilo preslo 14,100km. e ako sam ja kriv za to onda neznam sta da ti kazem. sada ti skontaj sta je to auto pezivjelo u tih 13,000km. i koliko sam ja kriv za 600km i 19 dana... sada meni na tabli pokazuje 27,000km i neki dan sam bio na servisu radi provjere mjenjaca i idalje je kao onog dana kada sam ga postavio. r cat- sto se tice te austrije oni su za ovo auto imali samo neke sitne stvari a sve ostalo su oni morali naruciti iz japana jer je ovo prvi ovakav kvar u citavoj europi. bogami ja sam dobro nastradao pa vi skontajte

Sve te razumijem druze, znam dobro istoriju tog auta, a mozda nisam toliko najbolje upoznat, no Daki moze vise reci. Znam da se skinuo srednji lonac, i da se htio plin ugraditi, a znam vala i kako se vozilo sa njom... Je li bar sada sve uredu, ide li kao prije ?
 
Član
meni uopste vise nije do toga da li ide bolje ili losije, bogami meni je taj cejf za nekim ogromnim brzinama prosao i to podavno... u mostar sam se prijavio tek onako da vidim kakvo vrijeme ima auto i eto bilo pa proslo ja sam rekao ono mi je bilo prvi i zadnji put da odem na sr... na sr ljudi skidaju karambolke, sjedista, tapacirunge, pa cak i podmetace i bog zna sta sve a ja hajmo reci dosao dole sa karavanom na 18" koje su istrosene i bez ikakvog skidanja dijelova al eto neka bude kako drugi kazu. jebi ga ovo auto i da izgubi 60ks opet mu ostane 200. beni dosta pa hajmo reci i previse za nase puteve.. kod nas po gradu skoro pa da nemogu ni trecu do kraja forsirati... tako da meni nesmeta...a to da je prvi slucaj u europi to je tacno jer u austriji na stanju to nisu imali jer do sada nije bio ni jedan slucaj a dijelovi iz austrije stizu za 7 dana ili svakog utorka kako vec hocete a ja sam morao cekati da iz japana dodze u aus pa tek onda kod nas tako da je sve to trajalo 45 dana... ma haos zivi... a auto je sad skroz ok jer je sad hajmo reci na neki nacin resetovan i krece sve iz pocetka od vozaca voznje itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top