Mazda mx3 Finis radovi :))

Mazda mx3 Finis radovi :))

odlican japanac ;)
moje misljenje je da treba neka druga boja felgi biti...(nemoj zamjeriti to je samo moje misljenje) :icon_smile:
 
olivermx3 je napisao(la):
Hvala ti;)
po tebi koja bi boja ono ful legla?

ne znam nebih da pametujem, fino izgleda samo po meni felge su je zatvorile, neide crni krov, hauba i felge nikako.....mozda bi bilo bolje da su sive ili bjele....drug je imao toyotu celicu crvenu i bjele felge, po meti extra izgledalo......
ako se tebi ovako svidja onda se i meni svidja ;)
 
Član
Imamo veoma krasne puteve pune rupa,neravnina i cak otvorenih ukradenih sahtova :icon_eek::icon_question: Mislim da ovde moze samo dzip da se vozi ne vredi auto koje je nisko jer samja pre dva dana naletio na neosvetljen saht i malo poderao prednju masku tako da se to moralo raditi jbg:icon_mad:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Tek sada vidim koliko mi je nisko auto :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
SA tugom i bolom i osjecajem narkoze koja je jos u meni samo da kazem da je sinoc tacnije jutros u 04h provaljena moja garaza i zapaljena mazda koja je do temelja isgorela sa svim dokumentima,novce, i jos nekim predmetima koji su se nalazili u njoj slede slike koje su uzasan prizor ja jos ne mogu da dodjem sebi zasto kome sam ja nesto ruzno uradio ja sam samo zelepo da imam lepo auto koje je unisteno do najsitnih detalja:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
nije valjda :icon_mad::icon_cry:
jao tuge brate... da se nisi kome puno zamjerio, ne znam zasto to tek tako odjednom :icon_sad:
tuga....
 
Ooooo jebeem te zivoteeeee :icon_cry:
Jeeel sve sto u ovoj zemlji jebenoj postoji i da je dobro mora da se unistii ???
 
Član
Evo danas iole malo normalnije se ponasam a valjda me i tablete jos drze nisam emotivno vezan ni za kave predmete a narocito za ovo auto ali me toliko ovo potreslo jer ne znam kome sam ja sta skrivio u zivotu nikome nista ne dugujem nisam se ni sa kim kacio vodim jedan miran i normalan zivot uglavnom evo nekih slika nazalost:icon_cry:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

[IMG=http://img802.imageshack.us/img802/615/20111207105140.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Jutros sam bio u policiji davao izjavu zbog dokumenta nemam vozacke,licne,pasosa nemam nista policija kaze istraga u toku imaju nekih dokaza ali zbog istrage ne mogu da pricaju o tome sve u svemu tuga:icon_cry::icon_cry:
 
Top