mazda 6 diesel- euro3?

mazda 6 diesel- euro3?

Super Moderator
dzaba sto ces ti stavit 1200 eura u ugovor, oni uzmu i procjene auto i po tom ti naplacuju.. jedino ako imas kakvu stelu il da im das na kafu il si uhodan itd.. preko 2000 je placeno na ovu mazdu kod mene, ne znam tacno koliko, samo je 100kW nije 88
 
Član
ova mazda ima jedno udubljenje i ogrebotinu na jednom mjestu, a i nema nesto posebnu opremu,a i trebali bi biti nekakvi kontakti sa spediterom ;)
 
Super Moderator
ova je imala zguljenu obrvu zadnju desnu pa ih nije bas briga :D najbolje ti je ako znas nekog pa da prodjes malo jeftinije.. ako nemas vezu vjeruj mi nece biti jeftino!
 
Član
mazda je uvezena, rijeseno je sve do reg. Nismo imali obican proces uvozenja auta pa cu sve objasniti mozda nekome zatreba. Po auto nismo isli u austriju vec je rodjak dosao s njom u BiH sa austijskim tablicama. Prvo smo mislili uvesti na rodjaka jer ima bosanske papire i mazda je bila na njemu pa onda samo prije reg. prepisati na sebe al je rodjak nekad prije izgubio licnu tako da je odpalo, pa smo isli u HR da napravimo kupo-prodajni ugovor. pri povratku iz hr odmah na granici smo sve rijesili i poslije na homologaciju. Na carini nismo uspjeli nista smuljati pa je PDV i carina izasla nesto preko 2000KM, sve to smo radli sa ausrijskim tablicama, samo smo poslije carine skinuli tablice i rodjak ce tamo u autriji odjaviti auto i poslati potrebne papire da bi mogli reg. auto :)
 
Top