MasterCard poklon kartica

MasterCard poklon kartica

Član
Htio bih naruciti neke stvari sa net-a, pa mi treba debitna kartica, medjutim, kod unicredit banke ima nekaka poklon master card kartica, na kojoj nema podataka, imena i sl. napravili kao za maloljetne osobe. Dali s njom mogu koristiti paypal? Rekli su mi da se moze placati preko interneta s njom, a ja se bas ne kuzim pa je svaka pomoc dobro dosla.. Evo sta su mi napisali

MasterCard poklon karticu možete kupiti u svim poslovnicama UniCredit Banke i za korištenje iste ne morate imate otvoren tekući račun. Za izdavanje kartice potrebno je ispuniti pristupnicu, dodatna dokumentacija nije potrebna jer kartica ne sadrži ime i prezime korisnika i izdaje se na rok važenja od 2 godine. Prilikom izdavanja kartice obavezni ste izvršiti uplatu sredstava na karticu minimalno 50 KM...
 
prekomplikovani su, odes u hypo, uzmes karticu namjenjenu za kupovinu preko interneta, uplatis na nju koliko hoces, kada potrosis bacis je i ides po novu, uplatis koliko hoces, potrosis i tako dalje, unicredit prekomplikovan ;)
 
Član
ma isto je i kod hypo ako nisi vec korisnik njihov, uglavnom moze se s tim placat preko paypala?
 
Član
Ja imam MasterCard Credit u Hypo banci bez problema kupujem i placam na internetu sta zelim a za Zagrebacku neznam.
 
ja imam debitnu u raiffeisen (visa electron) i nju koristim za placanje preko neta, trosis koliko imas na kartici, u minus ne moze :) nista ti ne zahtijeva da uplacujes na karticu, na 2 godine se potpisuje ugovor i 2 km mjesecno placas.
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ja imam debitnu u raiffeisen (visa electron) i nju koristim za placanje preko neta, trosis koliko imas na kartici, u minus ne moze :) nista ti ne zahtijeva da uplacujes na karticu, na 2 godine se potpisuje ugovor i 2 km mjesecno placas.

Najbolje kartice, najzastupljenija banka u drzavi. I te 2KM sto ti uzmu, to je za vodjenje racuna, samo treba pazit da bar nesto para ostane na kartici, jer mozes otici u minus placanjem vodjenja racuna.Ako nemas nista na racunu za raspolaganje oni svakako uzimaju 2KM mjesecno...samim time i kamata ide na taj minus.
 
Član
drug nemoj niposto uzimat tu karticu radio samu unucredit i znam kako je to sranje,.,
a za pay pal moze tui obicna visa kartica/sam je koristim bar mjesecno pay pal kupim nekih 50-100km/ na pozadini kartice imas 4 broja koje ti trazi pay pal regas se,., pusti te price ukromu neko karticu i slicno pa mu nestale pare zaboravii dok sam radio u uncr dolazilo je tih lazova svaki dan,.,.,.,
zavisi koju karticu imas ako je visa obicna kartica koju koristis na bankomat,. i primas na nju platu,., imaju ti ta 4 broja a ako imas jos pitanja nazovi il salji porukee
 
Član
ma meni treba da narucim dvije stvari i gotovo, zato mi se ne uzima ta na 2 godine i svaki mjesec po 2km da dajem.. samo me interesuje jel se moze sa tom master napravit paypal da narucim i bacam je..
 
Član
tu master mozes koristiti samo ko kupovnu karticu i nemozes sa njom placat nista preko pay pal to ti se veze uz paket,. bar je tako bilo dok sam radio,.,
ako imas ikaku drugu karticu i ako je visa ima na poledjinji 4 broja to kucas dok se regas na pay pal i skine ti 1,99$ sa racuna i dobijes neku sifru koju kasnije iskoristis nesto ko verifikacija,.
ako imas karticu iskoristi je a da placas ta sranja dodatna ne isplati se
i da mani se tih sto ti govore moze te neko prevarit ako placas svojom karticom,. radio sam 5 god,. i vjeruj niko nikada se nije pozalio na pay pal,. a i sam koristim tu uslugu nekih 7 god cak dobio i poklon od paypal/majcu/
 
Član
sema911 je napisao(la):
drug nemoj niposto uzimat tu karticu radio samu unucredit i znam kako je to sranje,.,
a za pay pal moze tui obicna visa kartica/sam je koristim bar mjesecno pay pal kupim nekih 50-100km/ na pozadini kartice imas 4 broja koje ti trazi pay pal regas se,., pusti te price ukromu neko karticu i slicno pa mu nestale pare zaboravii dok sam radio u uncr dolazilo je tih lazova svaki dan,.,.,.,
zavisi koju karticu imas ako je visa obicna kartica koju koristis na bankomat,. i primas na nju platu,., imaju ti ta 4 broja a ako imas jos pitanja nazovi il salji porukee

Pa to je poklon kartica, nije ni predviđena da je pokloniš sam sebi i kupuješ preko interneta:D
 
Član
vjeruj bilo je budala poklanjali sami sebi uplate 100km i kurce se medju drustvom poklonio im neko:icon_smile:
 
Član
Idi u ProCredit otvori racun, dobices Visu Electron, napravis nalog na paypal-u aktiviras karticu i uzivas ;). Na nju uplacujes novca koliko ti je potrebno, svake dvije godine je produzavas;), ja je koristim vec 5-6 godina za kupovinu preko net-a.
 
Top