Masku za Golf 2 sa ovim mali kock. farovima

Masku za Golf 2 sa ovim mali kock. farovima

Početnik
http://www.pik.ba/artikal/732610/maska-s-farovima-za-golf-2/

Znaci kupujem ovakvu masku.
 
koliko me sjecanje dobro sluzi srdjan_014 je imao na svom golfu tu masku sa farovima

vidi sa njim jel je jos uvijek ima ;)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
koliko me sjecanje dobro sluzi srdjan_014 je imao na svom golfu tu masku sa farovima

vidi sa njim jel je jos uvijek ima ;)

Hvala Amire btw trebale bi mi ovih dana one obrvice doci :cool:
 
brate izvini na offu al molim te ne stavljaj ovo,,ovo sam vidio na par dvica i pitao sam se kako neko moze uraditi takvu glupost

Na dvicu idu ili njeni org farovi ili farovi od jette i tu se sva prica zavrsava

:icon_exclaim:
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
brate izvini na offu al molim te ne stavljaj ovo,,ovo sam vidio na par dvica i pitao sam se kako neko moze uraditi takvu glupost

Na dvicu idu ili njeni org farovi ili farovi od jette i tu se sva prica zavrsava

:icon_exclaim:

a relly front :) ?
 
Član
funky je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
brate izvini na offu al molim te ne stavljaj ovo,,ovo sam vidio na par dvica i pitao sam se kako neko moze uraditi takvu glupost

Na dvicu idu ili njeni org farovi ili farovi od jette i tu se sva prica zavrsava

:icon_exclaim:

a relly front :) ?

za to ti terba bruku para i ako nadjes hahahaha :D
 
Član
Nista ne fali ni ovim farovima,meni se i dopadaju........pogledati sliku u prilog ;)

06-vw-golf-2-zweier-16v-custom-felgen-gewinde-extrem-tief-leder.jpg
 
Početnik
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
brate izvini na offu al molim te ne stavljaj ovo,,ovo sam vidio na par dvica i pitao sam se kako neko moze uraditi takvu glupost

Na dvicu idu ili njeni org farovi ili farovi od jette i tu se sva prica zavrsava

:icon_exclaim:

Ma ona bi svakako isla na obradu vjerovano bih sjekao ono 2 svjetla i stavio jedno naravno uz neke obrade prerade itd. Ako si vidio rallye look kod clana MADA FAKA onako bih i ja sebi uradio ali samo masku a farove mi iz svabije nece biti problem dobaviti vec sam familiju kontakt. da traze :lol:

Al ako mi se svidi ovako onda cu ostaviti btw namontiracu na mog golfa na PS-u pa da vidite! ;)
 
i bi ti preporucio da ne stvljas sjeti se da bio jedan golf u mene u gradu sa tim farovima i maskom i bas mu ne stoji sad su mu normalni farovi german
 
Top