Mašina za poliranje felgi?

Mašina za poliranje felgi?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
motor od mjesalice za beton :) ili od kakvog kompresora ili slicno moze se toga naci polovno dosta ja imam sve jos moram samo dogovarajuci remen uzeti sve stoji namontirano u garazi na radnom stolu samo nikako se nagovoriti da odem ebeni remen potraziti a moze posluziti i zenska carapa :)
 
Član
a zar nije jednostavnije dići auto na dizalicu ,u brzinu i lagano !?
a ako to iz nekog razloga nećeš , uzmeš fino bušilicu ,kupis nastavak za poliranje i udri , kakve vi ljudi karafeke pravite ovde ...
 
BHT Ovisnik
ovako jemnogo lakse,auto mozes vozati dok felge radis,ipak to nije 2 sata posla,po felgi bar dan ako radis kvalitetno,a stim da moras najvise smirglat,tako da je masina najbolje rijesnje
 
Član
kad dignes auto na dizalicu imas bar 2 dana posla da ih sredis kako treba ( posao za 2 covjeka ) ili sam minimalno 4 dana pa ti vidi da moras tu potrositi 50 maraka goriva dok to odradis :)
sa nastavcima na busilicu nemozes kompletno sve ispilirat opet trebas smirglati pa sa nastavcima i kredama samo dovrsiti
a kad imas masinu mozes polirati svakome i nesto i zaraditi sa tim poslom uz utrosak nesto sitno el energije

eto valjda sam ti pojasnio razloge zasto masina za poliranje valja :)
 
Član
@Bokii evo Cole i Scaner su naveli razloge.Polirao sam ja tako i onda starom zatreba auto skidaj pa montiraj tocak.Pored toga auto se i grije pola sata/sat poliras pali ti se ventilator jbg dosadi.Ovako kad ti se cefne sve spremno samo rokaj.Pokusat cu pa da vidim kako ce funkcionisat;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top