Masa nakih auta na jednom mjestu :)

Masa nakih auta na jednom mjestu :)

Legend
olensoner je napisao(la):
Pih slabo, nijednog Volva nema...

Jao kakvog sam V60 prodao Bimalu. Kud nemam ni fotke, da ga vidis samo. Cijena 75.000 KM napuckan drama. A sacu dovuc kojeg za dan dva, sutra cu malo pogledat sta ima slobodno pa nesto dopeljam i od volva ;)
 
Legend
Stang 4.0 cabrio
Šminka, za ljetne dane, i iznenadzujece udoban auto ...
Prvi put da sjedim u stangu cabrio, pravo me iznenadio.

p0507111009.jpg


p050711102801.jpg


p0507111037.jpg
 
Član
auuu
zar i ovo imaa :icon_eek:

pa stavljaj nam slikice tako autica u
ovo temu sta dodje sta se prodaje i sl :)

fin salon pravo vamo kod nas u Sarajevu tu
jos ima i Volvo i Land Rover i bili su KTM motori
nezz imal ih jos
 
Legend
ArminM je napisao(la):
jao koji auto jbt:icon_eek::icon_eek:
nek i ovo vidim na nasim tablama:cool::cool:

Ma prodje svega kroz servis, pa budem redao interesantnije stvari. Sto se tice salona, isto je i kod nas, samo nemogu sva kola stat, tako da vecinom dopeljam ovo sto je aktuelno, bio je V60 Volvo do prije par dana, prodat je, sad cekam nekog drugog. Izmjenjuje se non stop. KTM nema - nema potraznje za njim, pa nema ni potrebe da bude :D


STANG je zvjer, mocan osjecaj za vozit.
 
Član
daki je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jao koji auto jbt:icon_eek::icon_eek:
nek i ovo vidim na nasim tablama:cool::cool:

Ma prodje svega kroz servis, pa budem redao interesantnije stvari. Sto se tice salona, isto je i kod nas, samo nemogu sva kola stat, tako da vecinom dopeljam ovo sto je aktuelno, bio je V60 Volvo do prije par dana, prodat je, sad cekam nekog drugog. Izmjenjuje se non stop. KTM nema - nema potraznje za njim, pa nema ni potrebe da bude :D


STANG je zvjer, mocan osjecaj za vozit.

ima li motora išta daki druže :icon_smile:
 
Stavi nam kakvih slika ako imas od te V60-ke. Od mog starog prijatelj ima novi S60 D5 AWD, strasan je :icon_twisted:
Vidim taj Mustang na servisu, jeli moguce odraditi servis americkog Forda, imamo Ford Edge, u Sarajevu u F-AC nece da rade servis.
 
Član
a "Stang" je sigurno slang za Mustanga koji je kod nas takva svakodnevnica da je jednostavno isfuralo da ga zovemo Mustang. :icon_confused:
 
Legend
deez je napisao(la):
a "Stang" je sigurno slang za Mustanga koji je kod nas takva svakodnevnica da je jednostavno isfuralo da ga zovemo Mustang. :icon_confused:

Nekad je bolje sutit kad nemas sta pametno da kazes :lol:

Neda mi se jarane ono MU rec da ga jebesh :lol: :lol: :lol:
 
Legend
olensoner je napisao(la):
Stavi nam kakvih slika ako imas od te V60-ke. Od mog starog prijatelj ima novi S60 D5 AWD, strasan je :icon_twisted:
Vidim taj Mustang na servisu, jeli moguce odraditi servis americkog Forda, imamo Ford Edge, u Sarajevu u F-AC nece da rade servis.

Ma moze se odraditi, ovisi sta ti treba, ljudski se dogovoriti oko svega ;)

Problem je za neke djelove, i za dijagnostiku nekad pa zato mozda nece, a mi radimo svasta :)
 
Top