MANTA

MANTA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi ako iko zna da mi pomogne oko ubacivanja motora i mjenjaca
u MANTU B 81 god sad je 1.3 ohc od kadeta fabricki i mjenjac sa 4 brzine a zelio bi drugi da ubacim neki jaci od omege ili nekog drugog vozila sa mjenjacem 5 brzina
samo da nema bas puno prepravke oko nosaca ili bar da je lako sklepati
hvala unaprijed
 
cuj se sa SM-om tj. sa srdjanom....ili sa cojotus bastus@ on je ugradio dva omegina motora u kadett-a kocku,ako iko zna onda je to kojo.....toliko od mene ;)
Manta,manta,manta sve mi se manta kad vidim teeeeee....Sorry al ovo sam morao izbacit iz glave...hehehe :lol:
pozdrav :icon_exclaim:
 
Član
pitaj miljana on je skoro ubacio c20xe u mantu najsvjeziji je se tice tog posla jer je skoro odradio to....
ne znam dal ga ima na ovom forumu ako nema vidi na ak cranckchaft,uglavnom koji motor hoces ubacivati mogu ti i ja pomoci sve uvezi opela,nabavke djelova itd;)
 
Član
ma kontao sam od omege 8 ventila i mjenjac od omege sve sam nasao za 300 km od nekih cigana baraka zesca ali kao da je dobar motor i mjenjac ali je zato
lim ko da ga je nesto pojelo :lol:
koliko sam se ja mogao raspitati kazu da je skoro pa nemoguce to izvesti:icon_confused:
 
Član
boga mi je mogce eto miljan je ubacio malte ne isti motor jedino je glava drugaccija ovo ostalo je isto....
on je najsvjeziji sto se tice tog posla znace ti reci svaki problem na koji naletis;)
 
sve si dobro objasnio al nam reci nus pojave koje slijede za motor kad ga pojacamo...............pozzzzzzzzzzzz.........;)
 
Ja mislim da je izvodljivo,ne bi trebala biti neka mudrost,jel u mante zadnji pogon?....al sve mi je jasno al da je onaj momak ubacio dva motora u kadeta kocku,to mi nije nikako jasno...........jel ima jedan mjenjac ili dva,kako pogoni?svaka cast al ne ide mi to u glavu nikako:icon_question::icon_confused:
 
Član
Može od omege motor i mjenjač.Moraš raditi drugi kardan,struju provući i mislim da treba drugi karter.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top