Mansory Vincero custom Bugatti Veyron

Mansory Vincero custom Bugatti Veyron

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma beton auto s vana pogotovo a unutra mi se nikako ne svidja sredisnja konzola ... izgleda bezveze za ovakav auto ... po meni ..
 
ne,ne,volim ja zonde,ferre,lamboe i ostalu ultra skupu gamad,ali ovog veyrona nikako ne mogu,iako ga moji ljudi iz EVO-a cije misljenje jako postujem dizu u nebesa ja ovaj autic nikako ne volim,ni sam ne mogu definirati zbog cega zapravo,jednostavno sav mi je prenapuhan;16 cilindara (DVA v8 motora),4 turbo punjaca,hmm,ne znam i jos da ne spominjem kako mu je matica VW,auuč!
A i jednostavno ni vanjskim,a pogotovu unutrasnjim izgledom mi je odbojan,svana mi je sav nekako "bublast",ko buba kakva,unutra opet izgleda ko "sportski" ... Maybach (ovo bubam),previse mi je luksuzan,a to je ono sto ja ne volim. I enzo je sav mocan,skup,brz,ali nije prenapuhan,s vana ima pravi sportski,ostri dizajn,asketsku unutrasnjost,maaah pravi trkac,dok bugatti nije to,bar ne svojom pojavom (meni bar)
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
ne,ne,volim ja zonde,ferre,lamboe i ostalu ultra skupu gamad,ali ovog veyrona nikako ne mogu,iako ga moji ljudi iz EVO-a cije misljenje jako postujem dizu u nebesa ja ovaj autic nikako ne volim,ni sam ne mogu definirati zbog cega zapravo,jednostavno sav mi je prenapuhan;16 cilindara (DVA v8 motora),4 turbo punjaca,hmm,ne znam i jos da ne spominjem kako mu je matica VW,auuč!
A i jednostavno ni vanjskim,a pogotovu unutrasnjim izgledom mi je odbojan,svana mi je sav nekako "bublast",ko buba kakva,unutra opet izgleda ko "sportski" ... Maybach (ovo bubam),previse mi je luksuzan,a to je ono sto ja ne volim. I enzo je sav mocan,skup,brz,ali nije prenapuhan,s vana ima pravi sportski,ostri dizajn,asketsku unutrasnjost,maaah pravi trkac,dok bugatti nije to,bar ne svojom pojavom (meni bar)

P.O.T.P.I.S.
 
Član
ma laprdate,

odbojan vam je samo zato što ga ne možete kupiti

da je on do 50.000KM zavoljeli bi vi njega pravoooo:lol:
 
Salle je napisao(la):
ma laprdate,

odbojan vam je samo zato što ga ne možete kupiti

da je on do 50.000KM zavoljeli bi vi njega pravoooo:lol:

Pa ne mogu kupiti ni zondu/enza/mclarena F1/carreru GT pa opet ih volim i obozavam i placem kad pomislim nja njih.Veyron (mi) je mocan samo sto ima ludo obrzanje od 2,5 sek do stotke,nista vise,ali opet radije bih uzeo GT3 RS i za ostatak love ostavio ga kod 9ff da mi srede to mocno 2,5 s ubrzanje:lol:

Uglavnom,da se razumijemo,nikad veyrona ne bih kupio,nikad,da sam sultan od bruneja radije bih uzeo (jos) dva ferrarija.;)
 
Član
tinmachine88 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
E moj drug, sta ima u sebi 1000 konja niej bezveze...a uvijek se da roknut veci turbo itd...moze on jos :lol:

može on al je pitanje jel mogu gume i jel bi mogli mi tak nesta brzo vozit:lol:

Sve se moze kad se hoce, po americi jebote redovno svaka supra puse na 1200-1600 konja i sve street legal...ako oni nadju gume mozemo i mi, samo pare ne mozemo naci tako lako ko oni :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top