MANGUP KOJI UDARA ZENE

MANGUP KOJI UDARA ZENE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja bi prije rekao da je on jedan seljak koji se uspio docepat para i sad mu sila udarila u glavu,misli da sve moze,a to je nesto najgore...
lahko je biti lud kad je security oko tebe :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
uvijek se nadje neko iznad ko ce mu "dohakati". al nije ovo samo kad su mafijasi u pitanju. u po bijela dana u sred ferhadije se zna desiti da neko nekog napadne, i svi ostanu samo gledat...
 
Član
mater .ebo svoju kretensku, takvo nam je govno od drzave gdje se kriminalci slobodno secu i zgrcu velike pare, i kad nesto bude uvijek na.ebe obicni covjek.
 
Ma jebat mater svima glavnim u ovoj nasoj drzavi, lik udara pred sudom i kamera ga snimila, a kasnije tvrdi kako je to laz i da on nikoga nije pipnuo, kamoli udario... ***** im mater i zato sto je dobio 12 godina zatvora, a kao ne znaju gdje ce sa njim, pa je na slobodi do daljnjeg (dok ne skonta gdje ce pobjec), ***** im sve zato sto sam nas "sitne" ganjaju u jebu na svakom koraku, radi slova P, radi vozanja poslije 23 sata, radi milion drugih gluposti, dok kriminalci setaju i rade sta hoce, jos jedan cestika svima na racun mama koji su glavni ***** u ovoj nasoj drzavi!!!!!!
 
Član
ni vlast-zakon nesmije nista kriminalcima...:icon_cry: nek oni naplacuju pojas i svjetla ako nisu upaljena i kazna dodje za par dana, a krimosi rade sta hoce pa se neki *slucaj* vodi godinama , a nas sirotinju ogulishe:icon_sad:

odsluzze 1/3 i puste ih na uslovno,.....
 
Član
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
uh aaaaa sto bi ga ja majku mu *****!!!! :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ovaki mogu da tuku zene zato sto naroda boli *****, dok j eljudima dobro, sta ih briga za druge :icon_rolleyes:
 
Član
jebo majku ovo je sramota ...

a i ovaj kameerman nije ga mogao kameru udariti pa gdje god zavrsio ,....

jebote priznam udario sam mmomka kad sam se vracao iz grada jer je plesno curu isto tako .... jesam ja dobio poslije batina al nisam mogao to ocima gledati ..... mater jebo svoju ....


a niko nista ejjj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top