Maloljetnik ubica Njemice uhvaćen u vožnji bez vozačke

Maloljetnik ubica Njemice uhvaćen u vožnji bez vozačke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bas  ovo mrzim  ja  imam  17 godina   i  volio bihhda  jednom  odem  u grad s  autom da se provozam  i sve  to  nego  ima ovakvih  debila  sta rad   ja mislim da on nema mozga    i  onda  pjedinac stvara  pogresnu sliku  o  maloljetnicima  mislim o 17 godisnjacima    a  zakon je na NIVOU   hmmmm..
 
Član
Kod mene u ulici inace zivim u naselju Moluhe Tuzlaci znaju koji dio grada vecina vozi a nema vozacke:) Nazalost je tako, policija nemoze zabranit nekom da vozi bez vozacke al zato imaju kazne a sad sto nam je zakon pun rupa i sredjuje se na taj nacin kako kome stima to je druga stvar...
Samo neznam kako taj lik nema obraza ubio je osobu i sad opet se frajer pravi, voza se i glupira ugrozavajuci druge
 
Član
Što, pa i ja sam vozio prije vozačke. Jest da sam izbjegavao policiju i sve, ali nisam nikad bio "budala", ustvari, više se sada budalješem kako imam vozačku nego prije dok nisam imao... ali polahko se smirujem....

a taj momak to radi iz inata, boli ga *****, čim on ima para da vozi golf5 on ima para i da plaća kazne, pa zašto ne...
 
Član
meni su naplatili 120 km na kaznama za parkiranje... gdje je auto uredno bilo parkirano na trotoaru ispred zgrade, jer kao stanari nemamo mjesta za parkiranje, a niko nije bio blokiran i nikome nije smetalo.. a njemu stoja..haha...
 
Član
Nije kriva policija ni sudac, nego oni koji su pravili zakon. Ovaj novi zakon je pun rupa i zaboli nekoga briga za to, oni si povecavaju plate, umjesto da prave bolje zakone. 100 KM je i vise nego smjesna kazna za taj prekrsaj, s obzirom na kazne za ostale prekrsaje, koje se dijele okolo. Ne bi trebalo nista kazniti maloga, nego njegova sranja prebaciti na one koji su pravili taj zakon, pa se ubuduce ne bi zajebavali. Al naravno, to je nemoguce...
 
Početnik
zato... izadjite na izbore i NE glasajte za one koji vec 20 godina rade ovakve zakone, dizu sebi plate, bogate se, otvaraju privatne univerzitete, kupuju nase sume, unistavaju mlade kroz manipulaciju radnih mjesta, zabranjuju pravo na identitet, namecu norme koje su nenormalne...

glasajte za nekog novog, glasajte za one za koje inace ne bi glasali, jer mislite da ne mogu, glasajte za one za koje ne bi glasali jer mislite da nisu dovoljno "vasi"...

svaki put kad ovako nesto vidim, zapitam se da li sam ja u stvari nenormalna sto i dalje, pored svih mogucnosti koje imam negdje drugo, ostajem ovdje i zivim u drzavi kojoj je svejedno jesam li ili nisam tu i da li sam ili nisam sretna!
 
Član
Sve je to ok... a najgore u svemu tome sto nemas za koga glasati!
I ako se nadje pojedinac za kojeg se moze reci da je "politicki ispravan"... prije ili poslije ili ga ajkule pojedu ili sam postane ajkula.
 
Član
smajke je napisao(la):
Kod mene u ulici inace zivim u naselju Moluhe Tuzlaci znaju koji dio grada vecina vozi a nema vozacke...

Pokusavam razabrati ovu recenicu, ali je nevidjeno konfuzna... Bas me zanima sta li si htio reci sa ovim ispremetanim rijecima...:icon_question:

Potpuno se slazem sa LudoA, jer nema se za koga glasati... Isto nam se pise, glasali ili ne... Da malo to obrazlozim... (virus zvani Bilosto :lol:)
Na vrhu (u vlasti) sve funkcionise po nekim nepisanim pravilima... Svi se oni gore kao nesto pljuju, ali ne pljuju oni jedni na druge sto su ovi drugi pokrali narod, vec pljuju jer su drugi uzeli sto su ovi prvi htjeli... U prevodu "gore" je takva atmosfera, da mozes opstati ako si kao i ostali, ako pocnes nesto puno da postenjacis, tj, ne dijelis sa drugima i ne uzimas od koga mozes, nema ti zivota... Politika je jednostavno takva... I na kraju da se pojavi neko posten, ne moze on protiv vec dobro uhodanog mehanizma, jer tamo ruka ruku mije, pa kad napadnes na jednog, svi ce ga braniti jer su i ostali kao i on i nije im u interesu da se njihov sistem veza, poznanstava, novca i moci ukine... Sad ovaj nas postenjak ili ce odustati od svega (bice primoran) ili ce se i on njima prikljuciti i dobiti svoj djelic drzavnog kolaca.... Da bi se korpucija istrijebila, potrebna je revolucija...:D

Ovdje mnogi kritikuju korpuciju, ali stavite se u poziciju da ste neki "glavonja" (da ne kazem guzonja, ali to je skoro isto, jer glavonja, poslije nekog vremena na dobrom mjestu, postane guzonja...:lol:) i da svome prijatelju, rodjaku ili vec nekome poznatome trebate nesto naplatiti...Naravno da cete se potruditi da to bude sto manje i da bude sto bezbolnije... A tamo na vrhu su svi prijatelji i poznanici... Mislim da je jasno sta sam htio reci....:icon_biggrin:

Zakljucak... Pustite politiku kraju, i vratite se nasim svakidasnjim problemima (skupo gorivo, "guma", gume i ostali dijelovi za auto...:lol:)
 
LudoA je napisao(la):
Sve je to ok... a najgore u svemu tome sto nemas za koga glasati!
I ako se nadje pojedinac za kojeg se moze reci da je "politicki ispravan"... prije ili poslije ili ga ajkule pojedu ili sam postane ajkula.

imamo "nasu stranku" heh
mislim da ne mozemo reci, nemam za koga da glasam, time samo pogorsavamo situaciju jer ce konji ostati sto su bili svih ovih godina..
ovi iz nase stranke su makar neki novi, pa da i njih isprobamo..
no, nije tema za izbore.. :)

za ovog malog se nema sta reci, znalo se i prosli put da ce ga pustiti iako je ubio zenu..jednostavno, zivimo utakvoj drzavi u kojoj vlada zakon novca..ko ima para za njega ne vrijede pravila koja vrijede za nas obicne gradjane..
 
Član
To sto je on napravio je veliki bezobrazluk, cijela je drzava bila uperila oci u njega nakon one stravicne nesrece, al on je ponovo dokazao da ima nekog jakog ko mu moze srediti da prodje kao da se nista nije desilo, i sve dok imamo takvu drzavu necemo imat za koga glasat. Bilosto je lijepo rekla da treba izaci na izbore, i potpuno je podrzavam, treba izaci i zamijenit ove sto su sad na vlasti, nije bitno za koga glasat, samo je vazno da se ovi sadasnji maknu sa vlasti i da dodje neko drugi.
 
Član
Da bi maknuo ove sad sa vlasti, svi drugi koji izadju na izbore trebaju glasati za neku drugu - istu, stranku. U suprotnom, djabe je izaci na izbore kad ima 10 stranki, svako ce drugoj glas dati i opet ce ova sadasnja pobjediti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top