Malo smo se ponovili / Opel Astra

Malo smo se ponovili / Opel Astra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Astrica dizelkica 2001 i ostalo sve ... jos 27 dana pa da je akobogda i provozam pa ako budem imao vremena preko godisnjeg mozda bude i kakvih prerada :) felge sigurno ostalo manje vise vise manje :)
 
RE: Malo smo se ponovili

ooo kandaharac :D meni pripade cast da ti prvi odje pozelim srecu i puno predjenih kilom. bez problema da te dobro sluzi i da malo trosi...et sa srecom
 
Član
RE: Malo smo se ponovili

fina astrica, izgleda dosta utegnuta i ocuvana.... sve najbolje i nek te dobro sluzi.... :) :)
 
Početnik
RE: Malo smo se ponovili

Hehe hvala, ma dugo sam konto sta i koliko da ulazem na kraju krajeva treba mi to auto na 15 dana svako 4 mjeseca .... sto da mi puno para lezhi dzaba ... jes da me stari zezno.... ja mu poslo lovu i reko idi u Jelah tamo nadji sta, on posho i u Zivinicama vidi ovo kraj ceste i kupi i vrati se kuci ... ja htjeo vectru al et dobro je opet sreca pa je sa 2 vrata :)
 
Legend
RE: Malo smo se ponovili

Neka je sa srecom prijatelju, da te sluzi i da se navozas ..
 

edo

Član
RE: Malo smo se ponovili

sretno,ali trebao si benzinjaru uzeti,svakako češ je malo vozati...
 
Početnik
RE: Malo smo se ponovili

sad kazem ja sam isho na vectru 1.6 16v ili 2.0 dti ... al starom mrsko bilo ici ... i et :) opet je dobro ....mozel se ovo chudo chipovat :D :D :D al nekim normalnim da nemoram nishta vishe dirat
 
RE: Malo smo se ponovili

Tipo16V je napisao(la):
...Jelah tamo nadji sta...

Cuj u Jelah, pa sto ne rece covjece, mogo sam ti ja sve auto-kuce tu pregledat, poslikat i postat sta je u ponudi...
Al svejedno, extra ti je i ova astra, zelim ti puno prijedjenih kilometara sa njom i nek je sa srecom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top