Malo ljepote...

Malo ljepote...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas se malo bilo na bjelasnici. Evo nekoliko slicica, ostale su manje-vise "privatne" pa nebi stavljao... Uglavnom, dovoljno da se vidi da i u BiH ima dosta lijepih mjesta za posjetiti...
U gradu vrijeme danas tmurno skroz, tako mi rekose, a gore suncano, toplo, jednom rijecju savrseno. Ko ode, nece se pokajati...
A evo i slicica...

f_DSC01390m_c1fc58a.jpg


f_DSC01394m_dfc427d.jpg


f_DSC01396m_2df3382.jpg


f_DSC01405m_7b196cc.jpg


f_DSC01407m_2798ea1.jpg


f_DSC01408m_f555aa8.jpg
 
Član
a joj svaka cast za slike... napomeno si me.... kako sam se jednom.... ovdje opajdario momacki... :cool:
 

IGY

Član
a sto mene nece nikako ovo vrijeme, isao sam par puta ove godine na planinu i svaki put je bilo tmurno i hladno iza auta popij caj u kakvom kaficu i nazad u auto i u civilizaciju
btw odlicne slike
 
Član
ma danas bilo fenomenalno. maloprije mi stara prica da je citav dan ovdje bio tmuran i nikakav, a gore savrseno...
a bilo bi jos slicnih slicica da nije bilo zenske populacije, koja je po obicaju zaludjena vlastitim slikanjem :lol:

PS. na drugoj slici u ovom kanalu, nakav momak i cura se zastekali i slucajno usli u kadar :lol:
 
Početnik
bas je lijepo... suncano, razigrano... moralo bi se organizirati po vikendima, nema se vise godisnjeg... prijatelji imaju apartman, mislim bas negdje blizu staza, stalno zovu... hvala na suncanim slikama, kod nas tmurno, sunca ni za lijeka...
 
Član
Super slicice , odo i ja aBd u Utorak na skijanje pa cu i ja postaviti slichica ...

Inache prije sam stalno bio na Bjelashnici a sad fax stisno pa se ne moze :)
 
Član
nisam ti mogao vjerovati, pa sam danas sam otisao

fkt toplo ni jakna ne treba :cool:

evo jedna današnja slika ;)

DSCI0406.jpg
 
Član
vracajuci se po mob koji sam zaboravio u sobi, zaboravim rukavice. i kupim ih u gradu, gore ih nisam ni koristio. i sal mi bio u torbi...
i tek po povratku u grad, onda ih stavio, jer su mi tek tad trebale :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top