Malo informacija

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

Malo informacija

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

GoPlay

Trenutno se nalazim u dilemi....
Radio bih muziku. Nista prejako. uzeo bih neko pojacalo do 400W RMS i mozda woofer iste snage. ali me zanima dalje... naime matematika kaze kad se ovo sracuna da ce ovo da sisa mnogo struje i da ce isprazniti akumulator za tren... da ga necu moci napuniti tokom voznje jer su kratke relacije voznje.
woofer je u pitanju JBL 2213H radi na 8 oma
Da li bi trebao na auto stavljati dodatni alternator i dodatnu remenicu ... akumulator kako vec se to radi bas me zanima...
jer vidim da ima momaka vozaju auta sa puno jacom muzikom bez ista od navedenog.
Da li bi mogao neko da mi pojasni sta je potrebno da se stavi neka muzika sa dusu. do nekih 400-600W RMS-a
 
pa nijedna muzika nece potrositi svu snagu akumulatora za 5 minuta,mozes upaliti muziku kad je ugaseno auto do sat vremena i baterija ce se pola samo istoristi zavisi koliko ti je ampera akumulator
 
Član
passat2003 je napisao(la):
pa nijedna muzika nece potrositi svu snagu akumulatora za 5 minuta,mozes upaliti muziku kad je ugaseno auto do sat vremena i baterija ce se pola samo istoristi zavisi koliko ti je ampera akumulator

dobro si mu rekao,nek slusa muziku dok se vozi:):)
 

IGY

Član
samo rokaj na fabriku, nis se ne sekiraj, nije to nista strasno puno snage da popije struju svu
 
G

GoPlay

passat2003 je napisao(la):
pa nijedna muzika nece potrositi svu snagu akumulatora za 5 minuta,mozes upaliti muziku kad je ugaseno auto do sat vremena i baterija ce se pola samo istoristi zavisi koliko ti je ampera akumulator

55mAh je akumulator
Bosch star... minimum 6g.
 
Član
ma moze to na fabriku bez problema...jest da ti taj aku slab,,,i star,,kupi neki 75ah i na konju si..
 
Član
hmmmm.... a glavna karika je tu (irfo) :D ja mislim drug da bi ti bolje to radilo u kucnoj varijanti :D
 
Član
Novi aku i kablovi minimum 20-25 mm,ako mozes 35 nadji i to je to,kondenzator ti za sada ne treba prvo kupi kablove dobre i aku ;)

Vidi Exide akumulatore u caraudio imaju 30% vise startne snage i imas garanciju na njih je 3 godine ja mislim kad vec uzimas nek je kvalitetno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top