Mali savjeti!!!

Mali savjeti!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi se o Golfu mk 2, boja je siva!I htio bi da mu uradim karambolke crne da ih prefarbam ali da budu ono sjajne i glatke(karambolke lajsne i mozda retrovizore (mada ne vjerujem))Koliko to preporucujete sta??Kako??Znam da su ovde najiskusniji ljudi sta mislite da li bi to valjalo i da li bi spadala farba sa toga ali imam ostecaj da bi bilo extra

i da radi se o obicnim karambolkama!!!
 
Legend
VekicaManiyac je napisao(la):
Radi se o Golfu mk 2,boja je siva i htjeo bi da mu uradim karambolke crne da ih prefarbam ali da budu ono sjane i glatke karabolke lajsne i mozda retrovizore (mada ne vjerujem) koliko to preporucujete sta kako gdje,znam da su ovde najiskusniji ljudi sta mislite bili to valjalo i bili spada farba sa toga ali imam ostecaj da bi bilo extra

i da radi se o obicnim karambolkama!!!

prvo popravi pravopisne greske molim te,jezim se od ovoga:icon_mad:
 
Nexus je napisao(la):
VekicaManiyac je napisao(la):
Radi se o Golfu mk 2,boja je siva i htjeo bi da mu uradim karambolke crne da ih prefarbam ali da budu ono sjane i glatke karabolke lajsne i mozda retrovizore (mada ne vjerujem) koliko to preporucujete sta kako gdje,znam da su ovde najiskusniji ljudi sta mislite bili to valjalo i bili spada farba sa toga ali imam ostecaj da bi bilo extra

i da radi se o obicnim karambolkama!!!

prvo popravi pravopisne greske molim te,jezim se od ovoga:icon_mad:

nemoj citati ako tii smeta nije ovo forum pravopisa :D

a hvala druzi i ja msm ali iak da pitam iskusnije
 
Član
Nexus je napisao(la):
VekicaManiyac je napisao(la):
Radi se o Golfu mk 2,boja je siva i htjeo bi da mu uradim karambolke crne da ih prefarbam ali da budu ono sjane i glatke karabolke lajsne i mozda retrovizore (mada ne vjerujem) koliko to preporucujete sta kako gdje,znam da su ovde najiskusniji ljudi sta mislite bili to valjalo i bili spada farba sa toga ali imam ostecaj da bi bilo extra

i da radi se o obicnim karambolkama!!!

prvo popravi pravopisne greske molim te,jezim se od ovoga:icon_mad:

Mozda bi bilo bolje da ti naucis da pocetak svake recenice pise se velikim slovom i da se na kraju tacka stavi. ;)

I naravno kad se stavi zarez treba jedno mjesto odmaknut. :D
 
Član
To je samo pravopis i kad se pise trebalo bi pisati kako treba....
Mislim da kad bi uradio te branike da budu sjajni kao i lim sto je, da bi to bilo ruzno poprilicno.... druga stvar cim bi je negdje naslonio popucao bi ti sav sprickit ispod i onda bi bilo bas ruzno.
Kupi duboke branike pa uradi kako je fabrika uradila, em je najljepse, em je naj upotrebljivije.
 
Ljudi ja samo brzo pisem pola slova i prekocim u cemu je probleeem!

Eto edit-ovo sam jeste li zadovoljni???Na brzinu sam napisaoooo! ;)

Ne svidjaju mi se duboke jbg!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top