mala pomoc oko pošiljke

mala pomoc oko pošiljke

Jel bi neko mogao da mi objasni kako najlakse poslati neki artikal , ja sam iz Tuzle, Lukavac tacnije a trebao bi momku do Sarajeva poslati GTI lajsne od duje..
pa sad, koji nacin slanja je najpouzdaniji i najjeftiniji, al prije svega najpouzdaniji (da ne dodje do kakve izrade jer ga ne poznajem
ak moze malo pomoci. jer sto se tice ove trgovine preko poste i toga..laik sam teski :D
 
Član
Najjeftinije busem, odes na glavnu stanicu u Tuzlu (ako nema i iz Lukavca neka linija), dogovoris se s vozacem, das mu na kafu on ti sutra ili navece donese pare.

Ili nadjes na googlu neku kompaniju za prevoz, tipa Euroexpress i sl. oni dodju po to, i zovu te za dan dva, donesu pare.
 
a et..gledam da nije preskupo jer radi se o cijeni od 60 KM
pa smijesno da je postarina velika :D
pa sad kontam o nekim sigurnijim varijantama , mada ni ovo s busem niije lose (al opet to mi je zadnja varijanta )
i hvala ;)
 
Član
Iz mog iskustva, ubjedljivo najjeftiniji nacin slanja ovih laksih predmeta je BH posta. Ja sam iz Sarajeva slao liku u Tuzlu elektromotor serva(neuporedivo teze nego te lajsne) i izaslo me manje od 10 km. Lik platio postaru, meni postar za nekoliko dana dostavio novac na kucna vrata.
 
Top