Mala nezgoda od neku nocxD

Mala nezgoda od neku nocxD

Član
scorpio je napisao(la):
pogrijesio si temu... trebao si je staviti u How low can you go? :cool:

Hahaha razmisljao sam a htio sam i slikat al je prag bio naslonjen na zemlju pa preofirno bi biloxD

olensoner je napisao(la):
A sad ozbiljno, italiano na kojem je ovo parkingu, da znam, jer inace ako upadnem beretta ce negdje raditi:D

Alipasino pollje B faza kod toplane, usput u oko 3 pola 4 ujutro sam upao, a cekao sam bihamk da me izvuku do 15 do 5xD
 
Član
dobro si ti druze nasao rupu na parkingu, kod nas su takve na sve strane na vaznijim putnim pravcima, neki dan stari naletio na jednu i iskrivio obje desne celicare i polomio ratkape. murija ne kaznjava firme koje se bave odrzavanjem puteva za njihov ne rad i ne brigu, a meni kad u voznji pregori sijalica i ja zamjenim na licu mjesta ipak pisu kaznu, mamicu im.

PS: steca pa nisi nista ostetio
 
Super Moderator
MTR je napisao(la):
e jesi nafakali :D , nadam se da nisi sta sj*o'

p.s. da si imao 15" ke , garant ne bi upo' :lol:



a hajde boga ti kod mene mati 17'' parkira u saht na parkingu

ti si druze dobro proso i sreca sto nisi na 15'' :D
 
Član
Hahaha ma dobro je proso puntic, a kakve su nam glavne ulice po gradovima svaki dan pomislim bar jedno 3 4 puta da mi je tocak otpao:icon_smile:
 
Član
italiano je napisao(la):
Hahaha ma dobro je proso puntic, a kakve su nam glavne ulice po gradovima svaki dan pomislim bar jedno 3 4 puta da mi je tocak otpao:icon_smile:

ma sta mislis kupis nove gume ko da si dzipa kupio tako vozis ccc izbjegavas male rupe a velike volis ccc;)
 
Član
hhahahahaah, i ti kralj se slikao jos, ja od huje nebi znao dje sam, kamo li gdje mi je aparat.
a i u nas ti je u Kaknju vala cesta boze sacuvaj, neki dan bilo na tv-u na emisiji bez komentara, 5min prikazivali slike rupa, svaki 5sec novu, i to samo sa glavne ulice, pa zamisli.
 
Top