Majstor za opele dizele, Sarajevo?

Majstor za opele dizele, Sarajevo?

Član
Bali mi Astra G na dihtungu glave i to poprilicno... izgleda da ce se morati radit. Kojeg majstora mi preporucujete?

Hajde bosnje, samo offtopic citate tito vas jebo:D
 
Član
Imas na stupu kod centrotransa onaj servis iza. Ljudi profesionalci. Bar koliko ja znam. Jaran im je odvlacio atru h nekoliko puta ljudi sve po ps-u rade.
 
Član
Buraz prije mjesec dana ja isao sa jaranom dole. Mozda ne kontas koji. Znaci preko puta vize, prodje se kod one praone malo nize.
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Bali mi Astra G na dihtungu glave i to poprilicno... izgleda da ce se morati radit. Kojeg majstora mi preporucujete?

Hajde bosnje, samo offtopic citate tito vas jebo:D



E neka Damire tako ti i treba zgriženi VW-ovac kupio Opelj :icon_mad:

Ima neki lik Mirso radi Opele u Pazariću, moj prijatelj svoju Astru servisira kod njega.

tel. broj 061/203-910
 
Član
061/927-728 - Pliska
Nije stvar ko šta radi, u principu motor ko motor je isti kod svakog auta, blok, glava, sem pratečih sranja-vakuma, ventila...
Stvar je ko zna.
 
Little Dragon je napisao(la):
napisao sam za ovaj na skenderiji sto je napisao :D

sine da si ti ziv i zdrav malo se bolje raspitaj...ne rade prodaju vozila ali servis uredno radi i jedan je od boljih i sa najduzom tradicijom za opele..
 
Little Dragon je napisao(la):
e ne znam na koji ti onda servis mislis mora da je neki drugi , ja koliko znam Imsir je radi ako idemo na istog

ja mislim na Imsira pa i nema ni jedan drugi na skenderiji, i njegov servis radi normlano sasvim...
 
Top