Maistori sa LOW dizalicama ? :)

Maistori sa LOW dizalicama ? :)

Pitanjce za Low decke :D znaci samo grad Sarajevo , zanimaju me maistori da su solidni a da imaju niske dizalice , imam neke stvari za postaviti na auto a kad se zavrsi bit ce ukucan u asvalt tako da ove obicne dizalice nece imati sanse , i naravno da je maistor u ravnici da ne moram ici negdje u brda jer je i to isljuceno
 
Član
najbolje ti je rjesenje napraviti 4 drvene podloske od nekih 5-10 cm visine, zakosene da mozes natjerati tockov na njih i fino, poneses ih nosis sa sobom kad god ides nesto raditi ... ja sam tako svugdje rjesavao svoje low problem ;)
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
ja uvijek podignem 2-3centa rukama za blatobran dok on podvuce dizalicu...:cool:

neko nemoze ni papir stavit izmjedju ruba i gume a kamoli prst :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: napravi si neke dasscice male,samo tako mozes.....
 

IGY

Član
tito_i_partija je napisao(la):
ja uvijek podignem 2-3centa rukama za blatobran dok on podvuce dizalicu...:cool:

dices k...c na gewindama jos pogotovo auto koje je tesko ;)

Dragisa stailion ti je dobro rekao, napravi sebi male kloceve i nosaj sa sobom nema ti druge
 
IGY je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
ja uvijek podignem 2-3centa rukama za blatobran dok on podvuce dizalicu...:cool:

dices k...c na gewindama jos pogotovo auto koje je tesko ;)

Dragisa stailion ti je dobro rekao, napravi sebi male kloceve i nosaj sa sobom nema ti druge


ha i tvoje je tesko kad se sve u njemu sabere pa smo je dizali na dva tocka :D
 
Aldine doci cu ja kod tebe da mi to probamo kad mi se auto zavrsi i tako moram spuru da radim promjenio sam 5 pari felgi i gewinde stavio a nikad spure nisam uradio , takodje moram staviti powerflex nosac motora radis li i te dzidze?
 
Little Dragon je napisao(la):
Aldine doci cu ja kod tebe da mi to probamo kad mi se auto zavrsi i tako moram spuru da radim promjenio sam 5 pari felgi i gewinde stavio a nikad spure nisam uradio , takodje moram staviti powerflex nosac motora radis li i te dzidze?

radim,ugradjivao sam kompletne powerflex setove,a to za spuru,takvi su mi najdrazi :D svrati i nesekiraj se,zna raja kako im cuvam vozila,k'o da su moja :lol:

ps.daaaavno sam gazdu natjerao da kupi dvije fosne po 3m zbog takvih pacijenata
 
extra onda vidjet cemo se za nekih 15tak dana dok mi se zavrsi auto pa cu pravac tebi dole da me jos malo i zakucas u zemlju moze mi prst proci ispod blatobrana ne smije to fabricki tako :lol:
 
U mene je obicna dizalica i znam ga odvrnuti nekad u pod par dana iz zajebancije al dizalica uvjek moze pod prag da se stavi???
 
Little Dragon je napisao(la):
extra onda vidjet cemo se za nekih 15tak dana dok mi se zavrsi auto pa cu pravac tebi dole da me jos malo i zakucas u zemlju moze mi prst proci ispod blatobrana ne smije to fabricki tako :lol:

nista prst,imam ja alat kojim mjerim visinu od gume do blatobrana :D



nije problem,samo zovi da nebude guzva,da necekas dugo
 
Top