Maistor za Alternatore - Sarajevo?

Maistor za Alternatore - Sarajevo?

Član
H&A AUTO CENTAR kod Hadzica sam uvijek vozio ako imam problema sa strujom i uvijek sam zadovoljan poslom, uslugom i cijenom. ako ces voziti auto kod sencija kod fahda, moj ti je savjet kad dodjes da odma jednog od majstora uhvatis za ruku i dovuces do auta da nebi ceko jer oni radi 16 auta odjednom.
 
Član
Prosle godine sam odvezao pug206 kod sencija, posto mi je alternator prestao da puni. Cijeli dan sam proveo u servisu, nikakvog reda. Onaj stari gazda sat vremena je proveo skidajuci alternator, psovao, puhao. Sreca pa posao preuze njegov sin i zavrsi sve. Na kraju sam morao kupiti cijeli repariran alternator, posto je navodno stator 'probio'. Cijena njihovog rada je 40 km. Platio i nadam se da se vise necemo vidjati. Kolega imao problem i sa alternatorom i alnaserom (nije u isto vrijeme :) ) na focusu. Obje stvari zavrsio kod Buce u S.Koloniji i prezadovoljan. Dosta elektricara nije zeljelo ni da radi alternator focusa, posto valjda njim upravlja ECU, pa nesmiju da se igraju sa tim.
 
Član
ma sto ne odes kod elektricara na ilidzi (kruzni tok), meni radio par stvari a i dosta raje radi kod njega, nisam imao zamjerki na njega.. zadnji put drug radio kod njega alnaser, zavrsio covjek za 40 minuta..a i bilzu ti je
 
Član
Dzevad u Buca Potoku,nekih 50m prije auto servisa Simanic na desnu stranu nemozes fulit,ili ako ti je lakse nekih 1km od Zraka prema deponiji,ako nemognes naci pitaj tu raju za njega svi ce te uputit ;)
 
Necu ja cekati da oni skidaju ja sam ga skinuo sam , meni treba samo da utvrdi sta je sa mojim i da li je ok ovaj polovni sto sam kupio jer se cuje malo , probat cu kod toga u Fahtovoj pa cu redom ako mi se ne svidi
 
Član
Pozdrav,

slucajno sam naletio na ovaj forum.

imal slucajno telefon tog Senchia na alipasinom. Danas mi izgleda crko anlaser (tako mi bar Bihamk kaze, na mom 520D), pa sam chuo za tog senchia da popravlja.
Pa ako im ako telefon da okrenem, da ga pitam.

hvala unaprijed!
 
Top