Magnat ?

Magnat ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gdje mogu uzet nove magnat woofere,,,da li ima na koridoru? valjajul,,,i kakve su cijene? hvala u naprijed
 
a sto magnat? magnat je nekad imao par dobrih stvari, to su vecinom bile stvari iz vrha ponude, ovo ostalo, pogotovo danas nije nista posebno..
 
Član
a cuo sam da su jeftini,,pa zato,,,ja bih uzeo neke dvije 12",,al nemam bas puno para na raspolaganju,,nekih 200 KM..pa zato pitam,,,,ili sta bi mi vi preporucili za te pare...
 
pa sad da su toliko jeftini i nisu.. cijenovno su u rangu sonya, pioneera... itd...

bolje kupi za 200km kakve polovne woofere..
 

IGY

Član
SoundLunatic je napisao(la):
pa sad da su toliko jeftini i nisu.. cijenovno su u rangu sonya, pioneera... itd...

bolje kupi za 200km kakve polovne woofere..

da imas ih u oglasima dosta
pa proberi sta ti se svidza, pa te uputimo kakvi su ;)
 
Član
U svim MobilMedia prodajnim mjestima imas Magnat woofera,ne znam dal si planiro samo woofere kupiti pa pravit kutiju il kupit u gotovoj kuti,jer imaju u ponudi i jedni i drugi ...

A kao sto rekose imas i u oglasima u tom cjenovnom rangu polovnih woofera pioneer,blupunkt,kenwood,magnat ...tu je to negdje u rangu su svi na sta naletis ..... :icon_smile:
 

Sky

Član
druze imas kod mahira dvije 306-ice na prodaju, mislim da ce ti dati za 200 sa kutijom, i to ce ti biti vise nego dovoljno ako ih imas cime pogurat . a vidim da si iz modrice, a on je iz doboja, tako da vam nebi bio problem ni naci se...
 
Sky je napisao(la):
druze imas kod mahira dvije 306-ice na prodaju, mislim da ce ti dati za 200 sa kutijom, i to ce ti biti vise nego dovoljno ako ih imas cime pogurat . a vidim da si iz modrice, a on je iz doboja, tako da vam nebi bio problem ni naci se...

poslusaj cojka,to je dzaba...
 
Član
Sky je napisao(la):
druze imas kod mahira dvije 306-ice na prodaju, mislim da ce ti dati za 200 sa kutijom, i to ce ti biti vise nego dovoljno ako ih imas cime pogurat . a vidim da si iz modrice, a on je iz doboja, tako da vam nebi bio problem ni naci se...
Za te novce i ne moze ocekivati nista bolje, jos sa kutijom,al dobro, momak je pitao iskljucivo za Magnata, mozda Magnat Freak :)
 
Član
hehehehe nisam magnat freak,,,nego sam samo cuo da su jeftini pa zato sam pito,,,,al ocito i da nisu jeftini cim se moze uzet i pioneer i sl. za te pare,,,hvala vam momci na informacijama....;)
 
Član
Osnovne serije magnata su katastrofa.... Eventualn AD, ADR, Xbass...

Neznam kakva je situacija kod vas za focal 30A1 sasvim pristojno svira....;) Cijena kod nas je oko 130KM za komad:cool:

Što se tiče paje, za sitne pare stvarno može glasno svirat...

Na koje pojačalo to misliš spajat... Koji ti konačni otpor treba??:icon_question:
 
Član
pajo pajo je napisao(la):
odgovarali ti nesto ovako od magnata
nov u mobil media kosta 279km kodmene ces dobit takva 2 za 300km

ja sam imao jednu ovakvu kutiju,mozda je godinu dana bila kod mene,jos uvijek mi je zao,stvarno su dobre,dobro udaraju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top