Magistrala u Tuzli: Poginula šezdesetogodišnja Z. M.

Magistrala u Tuzli: Poginula šezdesetogodišnja Z. M.

Član
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se oko 18 i 30 sati dogodila na južnoj magistrali u neposrednoj blizini hotela “Tuzla”, poginula je šezdesetogodišnja Z. M., potvrđeno je Avazovom portalu od operativnog dežurnog MUP-a TK.

Nju je automobilom “reno 19”, kako nezvanično saznajemo udario Jasmin B. Povrijeđena je vozilom hitne medicinske pomoći prevežena u UKC Tuzla, ali nažalost na putu do bolnice je preminula. U ovoj saobraćajnoj nesreći povrijeđene su još dvije osobe, a saobraćaj na dijelu južne magistrale od Elektrodistribucije do Prinčeve džamije potpuno je obustavljen.

Pripadnici MUP-a TK zajedno sa dežurnim tužiteljem vrše uviđaj.

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/83368-nesreca-na-magistrali-u-tuzli-poginula-djevojka-dvoje-povrijedjeno-foto.html
 
Administrator
RE: Magistrala u Tuzli: Poginula djevojka

na tip.ba pise da je smrtno stradala zena od 60 godina


R.I.P
 
Član
http://www.bportal.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=5318%3Atuzla-u-saobraajnoj-nesrei-poginula-60-godinja-ena-foto&catid=43%3Avijesti-crna&Itemid=61

evo i slike, strasno za vidjeti
r.i.p.

evo i ovdje nekih slika
http://www.tip.ba/2012/03/05/u-saobracajnoj-nesreci-smrtno-stradala-60-godisnjakinja/
 
ma ne treba covjeka odma osudjivati. znamo svi kakvi su ovi stariji ljudi..i jos, ovdje nit je pjesacki nit koji vrag..
 
ako nije na pjesackom ja bi njemu naplatio kaznu za brzinu preko dozvoljene i zdravo...i mene nerviraju kako tu prelaze cestu...neznam predjel 5% preko pjesackog...
 
Član
Nisu bili na pjesackom, istrcala pred njega, on bio u krajnjoj lijevoj, auta u druge dvije trake su uspjela zakociti, on je nije ni vidio dok nije bilo prekasno...
 
Član
to neka betmen baba ako je tako pretrcavala cestu. Najvise od svega mrzim ljude na cesti koji imaju mozak ovce i samo trce naokolo . Frend je tako zenu pokupio u krivini 12 sati noci ona i jos jedna nacugane i po traci hodale nije imao prilike da zakoci a ne nesto drugo... Dan danas nije dobar psihicki. Zakonska kazna je najmanja stavka u toj prici.
 
Član
trizex je napisao(la):
Nisu bili na pjesackom, istrcala pred njega, on bio u krajnjoj lijevoj, auta u druge dvije trake su uspjela zakociti, on je nije ni vidio dok nije bilo prekasno...

jest sa 60 godina je istrcala sam tako ... nidje veze!

R.I.P

iskreno saucesce prijateljima i rodbini preminule!
 
kako ja procitah, zena je stojala na ostrvu izmedju traka, dakle nije prelazila ulicu.

citat sa tip:

"Nju je, dok se nalazila na 'ostrvu' između kolovoznih traka vozilom 'renault' udario Jasmin B..

Vozač je, prema prvim rezultatima uviđaja, zbog neprilagođene brzine izgubio kontrolu nad vozilom i udario nesretnu ženu.

O kakvom se udaru radilo svjedoči i to da je torba koju je žena imala u rukama ostala zaglavljena u vjetrobranskom staklu vozila. Na kolovozu su vidljivi tragovi kočenja od tridesetak metara.
"
 
Član
Hehe, jes' jes', i ja vazda kad pjesaka pokupim na ostrvu s lijeve strane , razbijem desnu stranu auta.

@Cercil, ne pametuj, ne stoji ti.



P.S. Cisto da se razumijemo, niti znam momka, niti branim/odobravam niti sta vec situaciju, al' kao jedan od tih koje vazda uzimaju u usta slicni filozofi, znam da istina na kraju rijetko kad bude i slicna pricama koje se pojave.....
 
Top