Madzid King of Europe i ostali

Madzid King of Europe i ostali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iceman je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
cestitke momci,nemogu da vjerujem da zelena 206-tica nije osvojila nista sta ce to biti :icon_question:

hehehe e bas mi je prisao tamo i pricali smo o tebi... pita gdje si ti sto nisi dosao, pita jesi li to ljut nakon onoga sto je bilo u Novom Sadu:lol:
pa brate ja i ti smo bili prosle god u kragujevcu na istoj manifestaciji i posle toga u NS , auto nidje veze a ljudi mu daju prva mjesta fale mu osnovne stvari a uzima peva mjesta u evropskom okviru takmicenja,(ko nezna o cemu se radi neka potrazi u galeriji zeleni pezo 206) stvarno bilo vise nego smijesno , ja i madzid u KG prosle god na stylingu illozili auta i cekamo ocjenjivanje, obidjemo krug cisto da vidimo konkurenciju i kakve su nam sanse. komentarisem ja njegovu klasu i kazem tebi je frka samo radi kalibre (2mjesto na ovogodisnjoj manifestaciji,prosle god prvo) a madzid meni nemas frke prvi si ,a meni bila frka zbog nekog fiat stila koji je na kraju zavrsio kao 3 , i slijedi proglasenje stilo 3 ja 2 i iskace pezo 206 prvi mi ostali bez texta slicno tako je bilo i u NS al izgleda da su ga sada oladili ----- ZA NEUPUCENE NAVEDENA AUTA SA TAKMICENJA MOZETE POGLEDATI U GALERIJI NA WWW.TUNING.RS
 
Član
Hvala vam momci puno na cestitkama;)

http://www.youtube.com/watch?v=o2SYcLVSKTg&feature=related

evo prijatelj mi nadje ovo na netu pa pogledajte, u pitanju je drugi dan manifestacije (finale drifta) kada nije bilo stylinga ni db draga tako da vecina takmicara u ovim disciplinama nije prisustvovala
 
Član
evo da se i ja pridruzim cestitkama ...trebao sam se i ja prijaviti... :lol:
svaka cast za auta..
 
IGY je napisao(la):
Madzide jos jednom sve cestitke
a evo i zvanicnih rezultata

Viša klasa

1. (r.b. 36) Jažić Madžid, BMW E36, 215 poena
2. (r.b. 37) Petrović Slavoljub, Opel Calibra, 213 poena
3. (r.b. 04) Danilović Marko, Audi A4, 209 poena

Niža klasa

1. (r.b. 66) Trokić Elvis, VW Polo, 218 poena
2. (r.b. 38) Prasović Adnan, Audi A3, 211 poena
3. (r.b. 05) Đokić Branislav, Fiat Bravo, 202 poena

Nacionalna klasa

1. (r.b. 17) Stanojević Marko, Zastava 101, 196 poena
2. (r.b. 31) Ilić Ivan, Zastava Yugo, 174 poena
3. (r.b. 06) Simonović Aleksandar, Fića cabrio, 161 poen

Klasa do '92

1. (r.b. 43) Zorić Boško, Ford Taunus, 211 poena
2. (r.b. 15) Jovanović Bogdan, VW Golf II, 204 poena
3. (r.b. 23) Raičković Jovan, Toyota Celica, 184 poena

hehe i naravno moje 6.mjesto u maloj klasi :D


kad si to fino napiso mogo si i slike stavit svakog auta eheheh:lol::lol::lol:
 

IGY

Član
mogao sam te i jebat pa nisam :lol::lol::lol::lol:

hmm nije tako ni losa ideja samo valja pofatati sve to
 
Član
Tek sada vidim da sam drugi u ukupnom stylingu po broju bodova :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top