M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

Alen je svoj posao odradio odlicne slikice;)

a M5 je cista pojava....

pikii samo punnnnnnnnnnnnnnnn :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: M 5

Hvala svima na komentarima , drago mi je da sam imao priliku upoznati neke ;)

Alene hvala još jednom !!!:smajli12::smajli12::smajli12:
 
Član
RE: M 5

extra bimer ..
vidio ga i uzivo u zivinicama, prelijep, nisam imao srecu da ga cujem, al neki drugi put ;)

od alena je ovo vec postalo standardno, slike su cista perfekcija .. i jos kad je ovaj bmw na njima .. :icon_eek:

:cool::cool:
 

LSD

Član
RE: M 5

kakav M takav gazda...drago mi je da smo se upoznali...BMW stvarno pojava...
 
Član
RE: M 5

LSD je napisao(la):
kakav M takav gazda...drago mi je da smo se upoznali...BMW stvarno pojava...

tnx druže , i meni je drago da smo se upoznali , da smo više imali vremena za popričati ali vidio si gužve , svak nešto pita , biće prilika...

tnx svima ;)
 
Član
RE: M 5

vidjen u nedjelju... ja idem prema zv ti ides za tz... nadam se da vas nije policija copila na onom cosku gdje su se krili... :)
 
Član
RE: M 5

jel ovo pravi M?:D:D

svidja mi se auto pravo,nisam ocekivao da onako dobro ide...ispunio je sva ocekivanja i vise
 
Član
RE: M 5

Pike_gti je napisao(la):
vidjen u nedjelju... ja idem prema zv ti ides za tz... nadam se da vas nije policija copila na onom cosku gdje su se krili... :)

Nisam ih ni vidio druže...

lov2xlr8 je napisao(la):
jel ovo pravi M?:D:D

svidja mi se auto pravo,nisam ocekivao da onako dobro ide...ispunio je sva ocekivanja i vise

Hvala Emire ;)
 
Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
vidjen u nedjelju... ja idem prema zv ti ides za tz... nadam se da vas nije policija copila na onom cosku gdje su se krili... :)

Nisam ih ni vidio druže...

lov2xlr8 je napisao(la):
jel ovo pravi M?:D:D

svidja mi se auto pravo,nisam ocekivao da onako dobro ide...ispunio je sva ocekivanja i vise

Hvala Emire ;)



hehehe i ja sam ih jedva primjetio jer sam pretico nasuprot njih i oni mi masu kao da sam lud :D ma hajde nema vezze :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top