M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

allroad je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
kolega kupio nedavno M5 skoro pa isti ko tvoj :) inace sad ima 2 komada M5 ispred kuce i samo cu rec brutalan auto cim kucu zavrsim jedan motor iz M5 e39 pakujem u kockicu :D:123:

39972_1549223688415_1169764843_1563272_7245137_n.jpg


oba su od istog vlasnika :) ovaj desni je full individual i nije normalno kako je auto ocuvano i sve

a jest ovaj desni lijep brate ;)
a kakav je ono e36 tamo ?

Rinaldo druze kamo te malo u moj kraj da i ja vidim tog BMW-a :D

u subotu navraćao kod harija na ćevape

bmwscaner je napisao(la):
kolega kupio nedavno M5 skoro pa isti ko tvoj :) inace sad ima 2 komada M5 ispred kuce i samo cu rec brutalan auto cim kucu zavrsim jedan motor iz M5 e39 pakujem u kockicu :D:123:

39972_1549223688415_1169764843_1563272_7245137_n.jpg


oba su od istog vlasnika :) ovaj desni je full individual i nije normalno kako je auto ocuvano i sve

znam za ova dva M-a sa HR foruma, nema šta , dečko zna šta su mu prioriteti u životu, odlični su

muha je napisao(la):
jucer sam sjedio s Markom...

mozda smo se i dogovorili za Zlatnog :)

bi valjalo da se to fino rasporedi po cijeloj BiH , he he
 
RE: M 5

ovaj desni je od marka iz lisica m5 ima i audi a4 cabria, a crveni coupe je isto od covika iz lisica bavi se elektroniko coupe je savrsen a i m5 je vrhunski
 
Član
RE: M 5

evo jedan offtop. post rinaldo jesili rodom sa kiseljaka? :D
usput super ti vozilica :D
 
Član
RE: M 5

:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Brutalni su ovako zajedno.....:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: M 5

Grga je napisao(la):
evo jedan offtop. post rinaldo jesili rodom sa kiseljaka? :D
usput super ti vozilica :D

ako misliš na kiseljak kod tuzle , da , pisao sam više puta o tome , tnx, pozzz

Nažalost za vikend sam imao peh da mi strada lamela i to u Osijeku prije same trke tak da sam subotu bio samo kao posmatrač a Živinice sam na žalost propustio, jbg... Naručen komplet set kvačila i zamajac, kad se mijenja da bar sve bude novo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top