M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

Extra bmw... Ne znam koliko moze biti tvrd, ali nesto ne vjerujem da je toliko koliko si ti docarao... Mozda si ti samo prije ovog navikao na premekano...
U sustini ovo je bas pravo 'porodicno' auto... :) (ja u ovo ne bi stavljao dijete) :cool:
 
Legend
RE: M 5

zbog tvrdoce jeste steta sto ga koristis kao familijarno auto znam kako je,ali sumnjam da se ti zalis na to hehehe
svi su vec rekli,svaka ti cast....drzi ga ovako urednim stvarno je auto za DESETKE druze ;)
 
Član
RE: M 5

Sina je napisao(la):
Extra bmw... Ne znam koliko moze biti tvrd, ali nesto ne vjerujem da je toliko koliko si ti docarao... Mozda si ti samo prije ovog navikao na premekano...
U sustini ovo je bas pravo 'porodicno' auto... :) (ja u ovo ne bi stavljao dijete) :cool:


ma vjeruj mi da svaku rupicu osjetim, jest da je stabilnost na zavidnom nivou (krivine ne osjetim) ali vozio sam ja prije njega m3 e36 i istog ovakvog m5 ali dodatno postavljeni sportski amortizeri i opruge su učinile svoje tako da kad sam pravim đir drago mi je zbog toga ali kad vozim porodicu žao mi ih pozadi, polomiše se.
 
RE: M 5

samo naprijed druze...;) bas mi se svida ovaj tvoj bembac..
ja i enesss kad smo bili u bihacu upala nam neka "masina" u oci gore..bmw ima neke folije u boji crvene mislim da su,gepek je zatvorit sav itd..BMW je u pitanju...meni se bas nije svidao...fujj mi je..
 
Član
RE: M 5

enesss je napisao(la):
zbog tvrdoce jeste steta sto ga koristis kao familijarno auto znam kako je,ali sumnjam da se ti zalis na to hehehe
svi su vec rekli,svaka ti cast....drzi ga ovako urednim stvarno je auto za DESETKE druze ;)

ma nevozim je njega svaki dan , imam fiata kojeg koristim za svakodnevne obaveze , posao , trening i ostalo , to je samo za izlazaka u grad i za puta, on meni još nije pokisnuo kako sam ga uzeo , pazim ja to ko djete rođeno , meni tvrdoća nesmeta naprijed ali kad je neko pozadi puno više osjeti, ali sve ima svoju cijenu. hvala na lijepim željama i komentarima :smajli11:

black_devil je napisao(la):
samo naprijed druze...;) bas mi se svida ovaj tvoj bembac..
ja i enesss kad smo bili u bihacu upala nam neka "masina" u oci gore..bmw ima neke folije u boji crvene mislim da su,gepek je zatvorit sav itd..BMW je u pitanju...meni se bas nije svidao...fujj mi je..

hvala druže , kad opet budeš imao planu dolaziti ako budeš imao želju javi se pa da uzajamno razgledamo mašine i meni je tvoj auto jedan od ljepših na forumu, a tek felge :smajli12:
 
Legend
RE: M 5

tek sad vidim da si iz Bihaca,ako me gdje sretnes , slobodno stisni da cujem M-POWER ;)
a ernade,onaj je bas cudno uradjen,felge su mu na nivou,al je style nigdje veze...bar po meni
 
Član
RE: M 5

enesss je napisao(la):
tek sad vidim da si iz Bihaca,ako me gdje sretnes , slobodno stisni da cujem M-POWER ;)
a ernade,onaj je bas cudno uradjen,felge su mu na nivou,al je style nigdje veze...bar po meni


dođem ja često , ima mi supruga tamo rođaka (daidže) pa navratimo a malo i u šoping. Neznam na kojeg bmw-a mislite ima ih dosta koji su za selo tuninga, he he pozzz

muha je napisao(la):
kakav ovjes ima auto?


H&R sport springs su i amortizeri i opruge , meni je tvrđi nego standardni u m5
 
Član
RE: M 5

Opruge mogu proci, mozda samo da ubacis standardne amortizere... Ja imam H&R opruge i obicne amortizere i dosta je dobro, osjeti se svaki kamencic pod gumom, ail nije bas toliko tvrdo... Ova moja kombinacija je neki kompromis izmedju udobnosti i stabilnosti, a to kod tebe je hard sport verzija... ;)
 
RE: M 5

brate nabaci mu kao na toj slici sto si stavio te felge preebeno stoje i isto tako naruci sebi crni grill ima nas muhidin na BMW-u i puno je bolje od croma bar po meni , Poz i auto ti je ziva masinerija vozio sam se u Muhinom 540 i oci ispadaju mogu misliti kako je u tom :123::123::123:
 
Član
RE: M 5

slazem se s rajom oko konstatacije da je ovo jedno od najboljih auta na forumu,svaka cast,skidam kapu:cool:;)
 
RE: M 5

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
zabalio sam gledajuci bimera,vrh su mi ove petice,nekako bas BMW...svaka cast,valja ovom autu gasiti zeđ i valja ga odrzavat...al kome se moze,vala nek i vozi ovakva auta dosta nam je Hyundai-a(sorry Deyo@):lol:
Ima i clan foruma Roki_actros@ 5-icu al na njegovoj su manje felge...:lol::lol::lol:
pozdrav u bihac;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top