M3 vs RS4 vs C63amg

M3 vs RS4 vs C63amg

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kazu na testitanju bolji AUDI od bmw-a,,.dolaze sljedece runde bmw vs merc ,,RS4 vs merc!!!!!sta bi vas bio izbor:icon_rolleyes:
 
Član
Ja sam za M3 jer je "strasan"! Izgled mocan, zvuk mocan! Auto mocno! Krov CARBON! Unutrasnjost EXTRA! M3 moj izbor a ni merc nije los!
 
Član
Pa gledao sam bas testiranje na discoveriju. Audi RS4 protiv BMW M3. Audi ga je pobjedio u svemu. Radili su tri testa, brzina na pravcu - ubjedljiva pobjeda audija. Trkanje po cijeloj stazi u krugovima - oderao ga audi, i bio je jos i drift, gdje je naravno BMW M3 pobjedio jer je kod audija quattro pogon.
 
Član
Har3 je napisao(la):
Pa gledao sam bas testiranje na discoveriju. Audi RS4 protiv BMW M3. Audi ga je pobjedio u svemu. Radili su tri testa, brzina na pravcu - ubjedljiva pobjeda audija. Trkanje po cijeloj stazi u krugovima - oderao ga audi, i bio je jos i drift, gdje je naravno BMW M3 pobjedio jer je kod audija quattro pogon.

Bravo majstore i ja sam to gledao odero Audi Bmw ko iz Sale.Samo sto ga je BMW u driftu pobijedio.Pozz;)
 
Član
Da ga jebes bracuka, kada bi imao priliku da odaberem jednog od njih..Tesko bi se odlucio između M3 i RS-a..Al vjerujem da bi uzeo M3 zbog dinamicnije linije.. :), ZVUK da ne spominjem :)
 
Legend
Har3 je napisao(la):
Pa gledao sam bas testiranje na discoveriju. Audi RS4 protiv BMW M3. Audi ga je pobjedio u svemu. Radili su tri testa, brzina na pravcu - ubjedljiva pobjeda audija. Trkanje po cijeloj stazi u krugovima - oderao ga audi, i bio je jos i drift, gdje je naravno BMW M3 pobjedio jer je kod audija quattro pogon.


To je bio test ugledne britanske kuce FIFTH GEAR, nesto slicno TopGear-u. Kada su u pitanju testovi, ono sto kaze Jeremy, za mene je AMIN, nema dalje. Inace Audija je vozio Tiff, a bmw-a nemogu se sjetit imena.
 
Har3 je napisao(la):
Pa gledao sam bas testiranje na discoveriju. Audi RS4 protiv BMW M3. Audi ga je pobjedio u svemu. Radili su tri testa, brzina na pravcu - ubjedljiva pobjeda audija. Trkanje po cijeloj stazi u krugovima - oderao ga audi, i bio je jos i drift, gdje je naravno BMW M3 pobjedio jer je kod audija quattro pogon.

aj napisi adresu da pogledam video: i ja sam za RS4 naravno!!!!!!!:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top