M3 ili ? i zna li ko sta vise o ovoj kockici

M3 ili ? i zna li ko sta vise o ovoj kockici

Član
zela moj ima ima :) u ljubuskom 2 komada u sirokom 2 u grudama jos 3 :D i ima ih jos par raskopani u dijelove dakle ima toga samo vecina je po par godina u garazama i na temeljitom sredjivanju .
neka neka budem i ja sebi jednog nabavio
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
zela moj ima ima :) u ljubuskom 2 komada u sirokom 2 u grudama jos 3 :D i ima ih jos par raskopani u dijelove dakle ima toga samo vecina je po par godina u garazama i na temeljitom sredjivanju .
neka neka budem i ja sebi jednog nabavio

ooooooo,selim u hercegovinu :lol:
 
Član
Pa bio je onaj crveni iz Mostara, sto se prosle godine prodavao za manje od 3000 KM. Fino je izgledao, bar izvana...
 
Član
9119_1237835663924_1170225667_30758205_6858488_n.jpg

boki mislis na ovaj crveni :)
kolega ga je kupio za 2400 km i odma prodane felge i mjenjac za 2000 :D
i od tada je cijeli auto polimaren , kompletna struja promjenjena svaki dio ovjesa se nabavlja nov svaki osteceni dio ide nov ... ima posla ko u prici jer auto je bio grob svih grobova jedno od najgore slozenih auta sta sam u zivotu vidio...
uglavnom sad ide unutra 4.0 v8 i 6 brzina rucni mjenjac umjesto tog crknutog 2.5 sta je bio unutra... uglavnom kad se zavrsi bit ce i slika o tome
 
Član
Da, to je taj. Bio je pravo jeftin za M-a, sama dobra karoserija vrijedi vise.

A taj V8 je super izbor, ici ce bolje od originala...
 
Član
stvar je u tome sta je na ovom autu samo prometna vrijedila .. ali pojeo je do sada oko 5000eura i poceo je pomalo dobivati oblik pravog auta samo treba jos mnoooogoo posla i para da to izadje na cestu
 
Član
ima li i jedna sad na prodaju ili se sve slazu?
...imas li slike od ostalih da postavis? ;)
 
Član
nemam slika to su vecinom top secret projekti :D a da se ijedna prodaje nebi sigurno bila ispod 10 000eura
tj. ima ova jedna ide za 11000e ali nije nista bolje stanje od ove sta je kolega kupio za 2400 km :D
 
Član
Oj kako je dobra samo mi fele i nisu nesto za e30 al eto...motoro izvadjen pa je naprijed odignuta il ?
 
Član
sad se tek na ovim slikama vidi lose stanje auta.... valovit lim .. zijevanje branika blatobrana... nenadjebivo ruzne felge...
sve bi ja to poskidao pobacao u otpad i nanovo iz temelja
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
sad se tek na ovim slikama vidi lose stanje auta.... valovit lim .. zijevanje branika blatobrana... nenadjebivo ruzne felge...
sve bi ja to poskidao pobacao u otpad i nanovo iz temelja

Jebi ga u pogresnim je rukama kao i vecina danas :(
ovo treba pokloniti nekom ljubitelju!
 
Top