M DIESEL POWER bmw

M DIESEL POWER bmw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M DISEL POWER bmw

da ti je sa srecom prijatelju i da se navozas, pa gd ti i je astra bas sam prekljucer vidio je u sani neki momci vozaju .
 
Član
RE: M DISEL POWER bmw

nodiash je napisao(la):
i te na slici mu dobro leze:cool:

Mozda se za njih i odlucim samo su skupeeeeeeee i treba cekati na njih bar 5 mjeseci ali ja mislim da vrijede , ali u nijansi crni chrome :123:
 
Član
RE: M DISEL POWER bmw

druze vidio sam ga danas kod langole parkiranog bas je fin bmw i koliko sam vidio ocuvan je bas dobro .
 
Član
A jeli fabricki 135kw ?, i sta je radeno na motoru i gdje ;)..

A za felge po ,meni najbolje mu leze neke sa Lipom velikim nesto ovako..
 
Član
Felne na ovom bimeru su awesome , motor je bio 135 kw ali je turbina i kompletna upravljacka elektronika motora doradjivana nesto slicno chip tuningu ali je radjeno u ovlastenom servisu za M vozila u svicarskoj odakle potice vozilo inace pa sad ima 155 kw i sve je uredno upisano u saobracajnu :cool:
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
evo jos ...
nesto ovako :icon_cool




:

Felne na ovom bimeru su awesome , motor je bio 135 kw ali je turbina i kompletna upravljacka elektronika motora doradjivana nesto slicno chip tuningu ali je radjeno u ovlastenom servisu za M vozila u svicarskoj odakle potice vozilo inace pa sad ima 155 kw i sve je uredno upisano u saobracajnu Icon_cool

da i ja tebi ponovim onda ;):123:
 
Član
Super ti je auto, i motor i sve... poznajem dobro te 3,0d motore..
Samo sto sam mislio da u M optik paketu dolazi vise...Interijer malo drugaciji i tako...
Jedva primjeti razliku da je M optik...:icon_sad: dal zato sto je crna boja,a slike nisu neke kvalitete...
Al u svakom slucaju,jako dobro i lijepo auto...P.s.jel ima on fabricke xenone?

Pozdrav
 
Početnik
w_anel je napisao(la):
Evo i ja se ponovio hvala bogu pa bavarac tacnije BMW 330d 2001 godina ima sve sto se pozeljeti moze full M opremu i podesavajuce M podvozje tj gewinde pun :D elektronskih pomagala sto voznju cine ljepsom. Sta reci auto je sila na cesti ubrzanje da ostanes bez daha . Motor je nesto malo preuredjivan 155 kw :cool: a sto se tice ostalog sve je M . Samo mi bi krivo kad sam ga kupio njegove felne originalne su bile ostecene pa sam stavio ove :icon_cry:

hocel mi neko reci sta je na ovom autu M?

prednja karambolka NIJE , evo kakva treba da bude

00588.jpg


retrovizori nisu, gore ne slici su kakvi trebaju biti

zadnja karambolka nije , evo kako treba biti

00592.jpg


takodje nema spojler zadnjeg gepeka

M volan nije evo kako izgleda M volan

E46M3interior.jpg


ovo je obicni 3 kraki volan koji nije ni MF volan ,


nema lajsne sa M oznakom

nije M rucica mjenjaca , evo kakva jeste

m3-stick.jpg



prijedlog za felge

15016d1031749435-e46-m3-19-bbs-ch-pics-16090006.jpg


EOF ;)
 
Legend
@ muha, to stoji (joj dokaza :D)


@ anel , svaka cast , da bude sa srecom i da puno predje bez problema predobar je ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top