LUK kvacila (kvalitet , pouzdanost ) ?

LUK kvacila (kvalitet , pouzdanost ) ?

Član
AnDel je napisao(la):
u motorexu, citao sam vec negde o toj voznji, cini mi se da treba lagano voziti dok to ne sjedne sve fino, sigurno da ce to majstor da zna ;)

Ma vozis normalno s početka i to će leć,isto kao kod kočnica,veliko je trenje s početka pa ne treba ništa forsirati...
A što se tiče originalnosti ne brini,LUK u motorexu je original,dodju ti kuponi u kutiji s bodovima i imas uputstvo na koju web stranicu se registrujes i ukucas CODE s kojim preneses te bodove na svoj račun i poslije kao imas neke pogodnosti,nisam bas citao puno ali ako ti prihvati CODE onda ne može biti kopija...

Šta sam ih ja ugradio i nikad problema nije bilo,ni sa sachs-om isto,vjerujem ja da postoje kopije ali nisam dolazio u dodir s njima....
 
Član
DaMs-82 je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
u motorexu, citao sam vec negde o toj voznji, cini mi se da treba lagano voziti dok to ne sjedne sve fino, sigurno da ce to majstor da zna ;)
...
A što se tiče originalnosti ne brini,LUK u motorexu je original,dodju ti kuponi u kutiji s bodovima i imas uputstvo na koju web stranicu se registrujes i ukucas CODE s kojim preneses te bodove na svoj račun i poslije kao imas neke pogodnosti,nisam bas citao puno ali ako ti prihvati CODE onda ne može biti kopija...

Šta sam ih ja ugradio i nikad problema nije bilo,ni sa sachs-om isto,vjerujem ja da postoje kopije ali nisam dolazio u dodir s njima....
Ma ja, u kutiji sve original, pa i kutija original, samo zamijenili kvačilo naši hahari..

:icon_question::icon_question:

Naravno malo paranoišem, ali šta sam sve pročitao na temi sa uljima, više ni filteru zraka ne vjerujem :lol::lol:
 
Član
Ma dobijete vi orginal ali klasu 3 :)

Tu kupujete radi uštede a ne radi kvaliteta, prema tome džaba se smarate i pravite teoriju zavjere jel oem ili nije.

A nije neka sreća zamijeniti u oem servisu jel i tamo se zna desiti falsh.
 
Član
mara- je napisao(la):
Šta bolan napriča? Čuj korpa i lamela 350. :lol: Druk ležaj 270? :lol::lol::lol: Tu je set iste cijene kao i svaki, 150-200km, a plivajući zamajac je 800-900km.

ja glup, ti fakultet ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
ko ce da garantuje da je kvacio od 900 km orginalno (iako se nisam susreo s takvim cjenama kod nas), odnosno da ono od 200 nije ako je nase trziste tako "sumnjivo" :icon_question:
tesko da moze bilo ko, jedino me logika moze da navede da ako kupim kod poznatijeg prodavca da je to eventualno pouzdanije :cool:
na stranici nema za moj motor, ima za 1.8 i kosta http://www.sachsperformance.com/Sachs-Performance-Clutch-Powerclutch/Fiat/Fiat-Bravo-Brava-10-95-10-01/1-8-GT-16V-182-AC-BC-83-kW-;-10/1995-10/2001:::2_1711_1902_2669.html
s tim da je performansno i prema opisu mnogo bolje od orginalnog, tako da je to drugi film;)
Kad ti mehanicari rastave stari set uzmes ga u ruke dobro ga pogledas vidis koji je proizvidjac takav trazis i vidis dali je to to tj dali su iste opruge i ostalo ako je uzmes ako nije trazis dalje;););) Opet imas i opciju orginal ako mislis duze vrijeme koristit auto malo vise platis ali imas garanciju a ako ces brzo prodavat uzme najjeftiniji.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
gdje me u dizele baci :lol: 2.0 16v OPC 160ks

Jebiga, gledao garažu, ne piše koji je motor. S obzirom na snagu, možda, ali veliko možda i ti imaš plivajući.

AnDel je napisao(la):
reci covjeku da vozi dizela je uvreda, kao kad bi trazio burek sa sirom na bascarsiji :lol:

Kakva uvreda, uzeću te sa svojim dizelom protiv tog brava uvijek. :lol:
 
Član
ugradio sam danas kvacilo, u pm ostavio cijeli dan malo prije kuci :icon_mad:
to luk pa cu vidjeti kakvo je, a nisam vidio te papire unutra dobio sam garanciju godinu dana i to je to, meni dovoljno jer ne mislim duze da vozim ovo auto...zasad mogu primjetiti da jos uvijek nije fino sjelo, i ako naglo das gas ne ubrzava kako treba iako dize obrtaje, tako da to necu vise raditi dok to ne sjede da ga ne spalim:cool:
stare lamele skoro da nije bilo, maksimalno istrosena, i jos preko maksimuma preko limita, toliko o odrzavanju prethodnog vlasnika
kod nas je odrzavanje polovnjaka bas mizerno, i danas se kod majstora razmjenilo masa auta, novih bmw, golfova, svega, svi popravljaju :)
bio je jedan svercerski bmw e46 na prodaju, sa predjenih 177000 ORGINALNIH ! naglaseno i dosao neku gresku da popravi
kad je majstor izvadio sat da otkloni kvar, na satu nalijepljena papirna traka i pise na njoj (u crnog BMW-a ugraditi 177 000) , vjerujem da je blizu 300 000, al orginalnih, pa ti kupi auto iz uvoza :icon_rolleyes: :lol:
@mara, gust benzina nije samo u brzini :cool:
 
Član
LUK je prva ugradnja u dosta automobila, nije upitna njegova kvaliteta uopste, nego originalnost.
 
Član
ma orginal ba, pise made in china :D

mislim da je orginal, jedino to i mogu, jer nema nacina da se to ispita , ako se kopira kutija, dio i sve...
onako mi izgleda kvalitetno, a sad orginal ili ne o tome da razmisaljam, nismo ni mi vise tako divlje trziste kao nekad ;)
usput, pise germany :)
 
Top