Luda voznja M5 vs RS4

Luda voznja M5 vs RS4

Član
RE: Luda vozbja M5 vs RS4

sve super i auta i auto put :D ali brate zbog ovakvih drugi ginu :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Luda vozbja m5 vs sr4

Ovako se vozi i treba ovako da se vozi. Ova kola nisu pravljena za poštovanje propisa i ograničenja. Kako se fino čuje zvuk, ali je 0 za EISENMANN na M5 E39.
 
RE: Luda vozbja M5 vs RS4

ludilooooooooooo :cool: ovaj audi je neponovljiv :icon_biggrin: voznja je no comment mislim da mi infuzija trebala poslije ove voznje :lol:

http://www.mdracing.co.uk/ rs4 :icon_smile:
 
Super Moderator
RE: Luda vozbja M5 vs RS4

OggyBoy je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
sve to fino ali ovako se gine

I od starosti se isto umire.;)

joj druze... hajd nek bude tako ali da te pitam samo nesto. jesi li ikada imao neki *eben udes ?

CoL3 je napisao(la):
dobar dobar:cool:
od audia nekako mi je ovaj rs4 b5 jedan od drazih audia,neznam zasto,al me tako privlaciii:icon_twisted:

daleko najbolji rs4 ;) san mi je od uvijek
 
Član
RE: Luda vozbja M5 vs RS4

allroad je napisao(la):
joj druze... hajd nek bude tako ali da te pitam samo nesto. jesi li ikada imao neki *eben udes ?





Nisam i ne razmišljam o tome.
Mada, desiće se i to jednom vjerovatno.
 
Super Moderator
RE: Luda vozbja M5 vs RS4

a jbg ne daj boze nikome, al vjeruj mi da ne bi tako razmisljao
 
Član
RE: Luda vozbja M5 vs RS4

allroad je napisao(la):
a jbg ne daj boze nikome, al vjeruj mi da ne bi tako razmisljao

I ja to kažem, ne daj, Bože, nikome, ali,..., nastaviću ovako da razmišljam.
Zašto se prave brza auta nego da se voze brzo?
 
Super Moderator
RE: Luda vozbja M5 vs RS4

Ma sve se slazem al nisu bas ceste pogotovo kod nas prilagodjene za tako te brze voznje..sve uredu ponekad i potegnuti svi potegnu al ne daj boze malo samo fali pogotovo ponavljam po nasim finim putevima i nema te nigdje
 
Član
RE: Luda vozbja M5 vs RS4

allroad je napisao(la):
Ma sve se slazem al nisu bas ceste pogotovo kod nas prilagodjene za tako te brze voznje..sve uredu ponekad i potegnuti svi potegnu al ne daj boze malo samo fali pogotovo ponavljam po nasim finim putevima i nema te nigdje
Na autocesti sa ovoliko traka ovakva voznja je Ruski Rulet.Mozes biti Schumacher ali kad te neko ispred ne skonta na ovoj brzini i prestroji ti se u traku onda si palacinka :icon_biggrin:
 
Član
RE: Luda vozbja M5 vs RS4

GTI FAN je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Ma sve se slazem al nisu bas ceste pogotovo kod nas prilagodjene za tako te brze voznje..sve uredu ponekad i potegnuti svi potegnu al ne daj boze malo samo fali pogotovo ponavljam po nasim finim putevima i nema te nigdje
Na autocesti sa ovoliko traka ovakva voznja je Ruski Rulet.Mozes biti Schumacher ali kad te neko ispred ne skonta na ovoj brzini i prestroji ti se u traku onda si palacinka :icon_biggrin:

Budi bolji od Šumahera pa razmišljaj o čemu razmišljaju svi vozači ispred tebe i problem riješen.:D
Šta ste se svi digli, kao da ćemo ikad imati autoput sa ovoliko traka i ovakva kola da vozimo?:D
Ma ko ga jebe, bitno da mi možemo diskutovati, to je ono što volim.:cool:
 
Top