LOCK! please :D

LOCK! please :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

ako imas instrument (unimjer) nakaci ga na aku i vidi napon, obicno je ispod 10 ako je aku los, mada kao sto ti svi rekose ili neki osigurac riknuo ili se zica neka otkacila, i meni je neki dan isti djavo bio, otkacika sse jedna zica i sve mrtvo.....
samo sacekaj da ovo cudo od kise stane i provjeri zice i osigurace, bice on ko sat...
 
Početnik
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

sub3r je napisao(la):
aha, sjecam se.. pogledat cu i to....jer to bi mozda moglo biti.. auto kad se ugasilo trznulo je dosta..

a i onda je kisa padala, bio je septembar... hahah, vidis da su to ti znakovi :D
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

:lol:

onda mora da je do toga, jos sam se trebao danas zaputiti put zenice :D

provjerit cu kasnije sve zice, osigurace, aku.. pa cemo vidjeti do cega je ;)
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

meni se druze to desilo na semaforu sa mercedesom...vozio vozio i samo se ugasio nema strujeee......i elektricau i promjenio mi cetkice na alternatoru jer su se izlizale i nisu punile akumulator..i jos nesto na alternatoru ne znam sta..al to je TO 100%....provjeri....;);)
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

Auto će upalit i 100 puta normalno (dok je akumulator pun), kada se isprazni tada nastaju problemi:D

Već rekoh, provjeri punjenje, koliko znam trebalo bi da bude između 12-15. Ni mnogo više, ni manje od toga nije dobro. Električar ti to vidi za minut posla
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

ma nema price, ako ne radi nista sto radi na struju odgovor ti se sam namece - akku je ili prazan, ili nije spojen da se tako izrazim, tj. osigurac, slab spoj itd. itd.

Ako bude prazan, ne radi ti punjenje iz nekog razloga. Simple as that.
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

moze lock... "kvar" je bio toliko glup da ga ne smijem ni navesti :lol:

kljucaj :D
 
Legend
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

nisam citao sve postove pa neznam dali je neko pisao, provjeri napojni (+) kabal sto dolazi sa akumulatora na tablu sa osiguracima, imao sam slican problem, bio los kontakt ;) pa nije bilo struje nigdje u autu :)

edit: vidjeh da si rijesio problem :)
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

lija imas pice od mene, ako te ikad vidim :D

elektricar mi jucer nije fino spojio klemu.. i danas u voznji spala :lol:
a meni po onoj kisi mrsko bilo uopste haubu otvarati.. samo ga ukrajcio i ostavio pola dana, dok se nije razvedrilo :lol:
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

klasicni forumski padobranac:

pogledaj ti da ti nije slucajno klema spala
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

Ej ljudi nisam spavao par noci razmisljajuci o ovom kvaru. Da nije slucajno klema spala ? :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

:lol::lol::lol::lol:

koja si ti budaletina


hocel ko ovo zakljucati.. da me ne pita ko jos jel spala klema :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top