LOCK! please :D

LOCK! please :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako... danas je cura vozila golfa i ugasilo joj se auto, znate kako vec ide.. ja poslije toga sjeo, reko da ga upalim kad nista... nema kontakta, daljinsko, centralna... HU, zmigavci.... sve umrlo.. do cega moze biti???

pomagajte ili da a zapalim :icon_mad:
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

stari kupio aku prije 40-50 dana.... koji mu je klinac :icon_rolleyes:

sta da mu bude.... gasio se i do sad.. al se i palio poslije :D
 

LSD

Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

ah...pokusaj staviti drugi pa vidi ili ipitaj taj...nije nemoguce ni da nov aku crkne
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

Provjeri punjenje, možda je i stari akumulator crknuo zbog toga.

p.s. Tako ti i treba kada daješ curi da vozi:D
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

to cu i uraditi.. al ne mogu sad, pada kisa...
eno na skoro pa na sred ceste stoji, naljutio sam se na njega, ne dam mu u kucu :D


@ zela: nije stari ni crknuo... vec onako zamijenio ;)
a sta ces... neka je malo :D
 

MTR

Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

prosla mlada kroz baru :D , pregledaj releje , kleme itd
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

Ako nema struje samo moze biti glavni osigurac da je izgorio (on se vecinom nalazi kod akumulatora) ili da je rika akumulator.... Mislim pod rika da ga je skroz ispraznilo jer ne fila npr. alternator (odu cetkice na regleru ili crkne od godina )...

Heheheheheee @MTR ta je dobra za mladu :) mlada sto moze polsa naci hehheee
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

hvala ljudovi, kasnije cemo vidjeti sta mu je.. provjerit cu prvo ovo sto ste mi vi rekli ;)

ma nema bare ni na vidiku... cesta ravna k'o ista, al zensko je to... mora naci nacin da pokvari :D
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

moguce, al sta da mu bude pa da crke.. mater mu... auto upaljeno danas 10 puta, sve normalno.... do maloprije :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

mtr, nije bilo bare.. bar ne u tom trenutku... samo je mokra cesta, al nema bara...
 
Početnik
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

Sjecas se kad smo isli na Bistricak i meni se Scirocco ugasio, nista nije radilo nit je htio upalit...
glavni vod struje sa akumulatora u kabinu, na osigurace, otkacio se bio...nije bio dobar spoj, trznuo ga na kvacilu i otkacilo se...provjeri to...debela crvena zica, sa aku na kutiju osiguraca...
 
Član
RE: Golf III - nema znakova zivota :S

aha, sjecam se.. pogledat cu i to....jer to bi mozda moglo biti.. auto kad se ugasilo trznulo je dosta..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top