Ljubav prema automobilima - vase opredeljenje??

Ljubav prema automobilima - vase opredeljenje??

Član
veliki sam ljubitelj automobilizma opcenito, i ima dosta marki koje mi se svidjaju, ali njemci su najvise po mom ukusu.. kvalitet izrade, zavrsna obrada, ne pretjerano nabudzeni, pa da za 5 godina taj auto ne lici ni na sta kosto mi je slucaj kod vecine citroena (bez uvrede vlasnicima onako sam naveo primjer), dobri motori, mjenjaci, to je sto cijenim kod auta... san mi je otkad znam za sebe kupit BMW-a, i mogao sam ga kupiti, ali nisam mogao onakvog kakvog ja zelim, odnosno kako zamisljam BMWa i to je jedan od razloga sto ga nisam kupio... Evo kupio sam cc-a jer mi se svidio taj auto otkad je izasao, ali da sam mogao kupit bmw-a tog godista, te kilometraze, i onakvog kakvog ja zamisljam (bmw bez opreme mi jednostavno nije bmw, a svi znamo kakve su doplate kod tih auta) ne bih se dvoumio, ali nadam se da cu nekad i taj san sebi ispuniti ;)
 
Legend
Kao sto je vec dosta ljudi slicno napisalo ...

Ljubitelj sam VW-a , zasto ? Ajmo reci ne objasnjivo , recimo mozda jer su kvalitetni "Jesu" , pokvariti se moze kao svako drugo auto sto je naj normalnija stvar , al mislim da me VW najvise privukao od kako sam malen bio , jer je stari uvijek volio VW , jer sam se po svojoj carsiji nagledao tonu Starih tunera koji su uvijek ganjali samo VW , pa MK1 i MK2 naj cesce kako to inace biva kod nas :lol: i ono kao malen sam mastao da cu i ja tako VW-a voziti , sredjivati , picaniti .... i tako ispade na kraju....

Evo vozim MKIII , do sad nema sta nije bilo i proslo , koliko para boga pitaj uslo/izaslo , ali meni nikad dosta i imam osjecaja kad budem starac ABD da cu i tad truckati na gewindama ili zracnom :lol: , evo do sad nema stvari koje sam jedva nasao i da sam kupio za auto , i ono kontam da mi je naciiii i to je to!! a odmah sekundu nakon toga imam zacrtano sta cu sljedece da radim hah ..... :lol:

Opet kazem NE OBJASNJIVA ljubav ...ali eto to me ispunjava .

Sto se tice dalje , u buducnosti cu VW.a voziti i sad pored trice imam Polo mk2 ,

Nisam jedan od onih tipova da na glas kazu mrzim opel ,mrzim vw , mrzim audi , mrzim bmw itd itd niti tako mislim , jedino u zajebanciji hajde...:lol: , po meni gluposti kako se neki zamaraju oko toga ...

Bez obzira sta ja vozim ,i sta Ja volim , meni nema nista draze vidjeti dobro odradjeno auto , bez obzira jeli Japanac Civic, jeli Kadett ..... pametna ulaganja uvijek cijenim , nikad nisam bio ljubomoran na druge kao sto je kod nas 90% takvih svukud oko nas ...... 100 ljudi 100 ćudi ..... znate ono drugo
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Alfa ima dizaj ferrari ljepotu audi zvuk kad ga cujes znas da je audi
Mala opaska ;) Spomenuti Ferarija u istoj recenici gdje se spominje zvuk a istaknuti nekog drugog aduta je smijesno.Ferari je simbol dobrog zvuka.Kakav Audi :icon_biggrin:
Nisi ti mene razumio ali nema veze za moje uho audi 5-tak ima specifičan zvuk motora koji samo on ima ne vazno jeli 4ili6 i ja ne moram biti vani da bi znao da je to audi a znas da cu znati kad mi ferrari prodje ili golf ili nesto slično.
Ovi sto voze audije ce znati o cemu pricam a to je meni prelepo kad proizvodjac to napravi;)
 
Član
ma neznam suvisno je pricati o super autima, jer vjerovatno tesko da ce mo ih ikad i imati, neznm mozda neko i moze:D...
 
Član
Zašto VW ...

moje prvo auto je bilo mk2,nisam ga birao već sam ga dobio,imao sam ja mislim 17 godina,kada mi je did umirao i rekao da njegov golf ide meni....i tako sam ja došao u posjed mk2,bio je obični bez ikakve opreme sa 1.3 motorom...bio sam presretan,nisam ništa znao o golfovima,nisam znao ni razlikovat staru tipu od nove...samo sam gledao kako utočiti goriva i vozat se iako nisam imao vozačke...i nakon par mjeseci sam počeo se malo zanimati u te golfove,susjed mi je imao mk2 gti pa me je on uveo u taj svijet golfova...brzo sam postao nezadovoljan opremom koju moj golf ima,pa je počelo skupljanje para i sređivanje i od tog dana se probudila moja želja za gti-om..ali bio mi je nedostupan financijski...i tako sam ja mislim oko 4 godine,možda malo više sređivao svoje auto vozao ga...onda se ukazala prilika da ga prodam i imao sam neki para....i samo je u obzir dolazio gti i ništa više...kupio sam mk3 gti i ispunila se moja dugogodišnja želja...a žašto baš mk3 gti ,zato što mislim da je to momačko auto,nije skup za održavanje,nisu neki potrošači...jako cijenim audije i to mi je auto sljedeća želja audi a4 sline,ali mislim na ove nove audije 2005.godina i novije...ali to nekad za par godina ako bude sve po planu

i još nešto što sam zaboravio...mislio sam kad kupim gti-a imat ću auto kakvo sam želio izgledat će kako želim,neću u njega ulagati,nego samo servisi,gorivo i te stvari....po mome mišljenju naletio sam na jako dobro auto i kupio sam ga,sa svom oem opremom ,baš onako kako sam zamišljao...ali evo uvijek mi iskrsne neka stvarčica koju bi volio na njemu promijenit ili stavit nešto ,iako 98% stvari na njemu je onako kako želim....izgleda da se ta strast za sređivanjem nemože ugasiti baš tako lako kako sam mislio :lol::lol::lol:
 
Član
Evo jednog sektasa. Alfe volim od kad znam za sebe, kako, zasto, duga je to prica koja ovdje nikoga ne zanima pa necu peglati. Uglavnom ostale marke joj nisu ni do koljena :lol:
Inace volim sva italijanska auta.
:cool:
 
BHT Ovisnik
kao jos mali lozio sam se na vw,tocnije jettu...imamo je jos od malena,uvijek sanjao kako cu je srediti,onda je kupim sebi,imao svakakve planove ali vise mi ogadio VW,te sam htio kupiti sebi nesto kvalitetno i dobro,bmw i honda su mi bili malo poskupi za uvoza i budzeta koji imam te sam kupio volva koji mi je među te 3 marke

najvise volim BMW,nemam ga jos,ali planiram aBd...volim sto odisu agresivnoscu i snagom,a obozavam limuzine tako da od bmw-a opcenito najvise volim seriju 5,osobito E60,koji si planiram kad-tad uzeti:icon_smile:

dalje obozavam japance,da imam novca pa da posjedujem neku limuzinu il karavana uz to bih si volio neku hondu civic ili crx za uzivanja:icon_biggrin:

prema volvu nikad nisam gajio neku posebnu ljubav,uvijek su mi bili nekako luksuzni,robusni i nedostižni,odise kvalitetom i sigurnoscu...imaju luksuzan dizajn,posebno mi se sviđa unutrasnjost jer vuku neku klasiku,bogato izgleda...

to su 3 marke koje bas volim,nisu mi ni drugi mrski,osim VW-a jer ga svi dizu u nebo,preskupi za ono sto nude,nema boljeg auta od njega bla bla bla i jednostavno zbog tog mi se vise gadi
 
Top