LIVE for SPEED

LIVE for SPEED

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
freekvw1983 je napisao(la):
evo malo sto sam sebe snimio sa LX6. skin je moje djelo kao i setup posebno pravljen za ovakvog izmotavanja..

http://www.youtube.com/watch?v=jsXVRDZED4s

Jesi li probao ovu novu z verziju,ja je jucer instalirao i onako sto mi se svidja jeste sto onaj xf ima unutrasnjost od punta kao kod mene,hehe!!! Ako imas crack za z verziju molim te send me,hvala!!!
 
ovo jeste Z verzija, ali ja vise ne CrackujeM. :)
zbavio sam sebi licencu pa mi je daleko zabavnije! :)
a vala odvojis 60KM jednom i to je to. nemas vishe briga! :)
 
Član
Moze help kako da nadjem crack za ovu verziju please,dojadi mi punto i u stvarnosti i u igri,heheh,ako sta ima send pm molim te,nema na netu ono sto sam ja trazio,mrsko mi malo dublje traziti!! Hvala
 
evo ljudi ja sam skinuo ful verziju oko 450 -500 mb neznam tacno nasao sam na torentu skinite to i dobicete jedno auto bonus ovo je original verzija kao bolja je grafika i detalji...meni treba sad pech ili creck sta vec ide da bi se otkljucala s1 ako neko nadje nek postavi
 
ehh honda. zahebao si se. dobio si istokao i 120MB download koji se moze sa stranice skinuti. jedino si dobio kao malo muzike i nekih novih textura i skinova. a i oni nece svi kako treba raditi u Z patchu jer su odredjene stvari prebacene iz .dll u .jpeg i obrnuto. zao mi je sto potrosi taj silni download.

shvatite, original je onaj u zadnjoj verziji i moze se skinuti sa stranice www.lfs.net
na torrentima treba samo crack traziti. a to sto sad moras updateovati na Z patch to je samo gubitak vremena i downloada.
 
Član
Alen je vjerovatno na nesto ovakvo mislio

produktbild_gross.gif


On i po njemackoj kosta 200 - 300 eura
 
ahaaa, nidje kontrole nad pre i podupravljanjem
strahota. malo na gas i izvrtis mi Porschea! sram te bilo!!
znas koju si stetu napravio na simulatoru, ne zna ni sam kako da procesira! :)
 
uh sto bi volio G25 imati,jaaaj,ali puno para brate mili,previse,za te pare mozes uzeti neku krntijicu bez papire i zajebavat se po periferiji:)
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
hehe ja igram odavno ima li jos neko d bi igrao ili vec igra.Vozio sam sa tastaturom 1.35.67 sad ne mogu jer nemam dobar setup jedva 1.38
ima li ko da vozi na tastaturi i da mi dadne setup i podesavanje onih opcija skretanja i to.........

Idi na moj sajt .. naces nesta korisno www.lfsdrag.0catch.com

pozzz tu smo da pomognemo : )
 
panajotis je napisao(la):
HONDA POWERR je napisao(la):
hehe ja igram odavno ima li jos neko d bi igrao ili vec igra.Vozio sam sa tastaturom 1.35.67 sad ne mogu jer nemam dobar setup jedva 1.38
ima li ko da vozi na tastaturi i da mi dadne setup i podesavanje onih opcija skretanja i to.........

Idi na moj sajt .. naces nesta korisno www.lfsdrag.0catch.com

pozzz tu smo da pomognemo : )

Hvala drug....patio sam se dugo sa setupom za drag....a onaj skin mustang je dooobar pravo....aj pa ako me kad vidis javi se....nick u lfs samir_gti....pozz
 
Član
Samir_GTi_16v je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
HONDA POWERR je napisao(la):
hehe ja igram odavno ima li jos neko d bi igrao ili vec igra.Vozio sam sa tastaturom 1.35.67 sad ne mogu jer nemam dobar setup jedva 1.38
ima li ko da vozi na tastaturi i da mi dadne setup i podesavanje onih opcija skretanja i to.........

Idi na moj sajt .. naces nesta korisno www.lfsdrag.0catch.com

pozzz tu smo da pomognemo : )

Hvala drug....patio sam se dugo sa setupom za drag....a onaj skin mustang je dooobar pravo....aj pa ako me kad vidis javi se....nick u lfs samir_gti....pozz

E druze upoznali smo se na drag serveru... Ja sam tamo admin tako da imam 2 nicka ADMIN.CONTROL i drugi RACOON.pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top