LG cookie vs sony ericsson

LG cookie vs sony ericsson

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me vase misljenje....sta je bolje...LG cookie ili neki sony ericsson sa 3.2 kamerom :icon_rolleyes:
da li je neko imao iskustva sa LG cookiem.....dobra-losa..... :icon_rolleyes:
 
Član
svakako sony-ericsson...toplo preporucujem k seriju...ali samo do modela k800i...vec k850 nikako ne valja...i moja preporuka ti je da zaobidjes sve sony-ericsson modele koji imaju touch screen ---> previse "koce"

a za taj LG ti se mogu raspitati [znam jednog servisera ali nisam siguran da li radi sa LG telefonima]
ako ti nesto znaci mogu se kod njega raspitati pa ti javim sutra ?
a mozes mi reci i koliko si para spreman dati pa da ja pitam njega koji bi ti tel preporucio u tom cenovnom rangu ?!
 
Član
shommy_kg je napisao(la):
svakako sony-ericsson...toplo preporucujem k seriju...ali samo do modela k800i...vec k850 nikako ne valja...i moja preporuka ti je da zaobidjes sve sony-ericsson modele koji imaju touch screen ---> previse "koce"

a za taj LG ti se mogu raspitati [znam jednog servisera ali nisam siguran da li radi sa LG telefonima]
ako ti nesto znaci mogu se kod njega raspitati pa ti javim sutra ?
a mozes mi reci i koliko si para spreman dati pa da ja pitam njega koji bi ti tel preporucio u tom cenovnom rangu ?!

ako ti nije frka raspitaj se :cool: koliko rape.......300-350 :icon_biggrin:

hvala ;)
 
Član
imam ja kp501 LG, razmisljao sam i o prodaji, a ujedno ti ga mogu samo preporuciti, stvarno super telefoncic, atraktivan, lagan, izdrzljiv, funkcionalan, touch panel je super uradjen, ima dobru cistu kameru, senzore za pokret, dobro cuva bat(sto je rijetkost za ovu vrstu tel)... ja namjeravam iPhone da narucim i to je jedini razlog sto ga mislim prodati, inace nebi nikad zamjenio za neki drugi sl.telefon.

Sto se tice tog SE-a... pa to su isto dosta fini telefoni samo su poznati po softverskim greskama, ovi malo stariji modeli su ok, k800i npr ili neki iz w serije, ali to su demode telefoni, buducnost je u touch screen telefonima;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
JA sinoc se razmisljao izmedju w910i i Cookie-a i uzmem cookie sad ga j*i sta bude bice

nista uzecu i ja onda cookie pa ce to biti ak`low ride` phone......ja,ti,deni...imal ga ko jos.....:icon_rolleyes:
pitao denija on isto kaze nije imao problema :icon_smile:
gdje si ga kupio ???
 
Član
u cro ev bas ga cekam oko 9-pola 10 treba doc a cjena 945kn
a W910i je 1000+kn!! to znam i reko ko ga j*e icu na fens a ne kvalitet :p
 
Član
na piku potraži, u jednoj radnji je 210 KM a inače se kreće od 240 do 270 KM (govorim o LG Cookie), sretno
 
Ja imam K850i i radi bez problema nema nikakvog kocenja

Imao sam K800i pa dao njega i jos para za ovaj

Sto se tice kamere svaka SE je bolja od bilo koje druge
 
Član
jaran ima cookie od kako se pojavio na trzistu i kaze da je prezadovoljan. ja sam sebi nedavno kupio KU990 i zasad sam odusevljen telefonom. 5.0MPx-a kamera i ciste slike. dobro drzi bateriju sto je dobro za ovakve telefone.
 
BHT Ovisnik
ja sam za SoE,ali cookie nije los,posebno za placeno-dobiveno,ima jako dobre slike po danu,noci se bas i nemoze pohvaliti je rnem blica,kao sminka je extra,al ako te zanimaju fotografije uzimaj SoE,u mene je n95,slike po noci su bezze,j*es ti tih 5mp,al video je extra u N serije,i sada zalim za k800, k800 među mobitelima 'ko golf 2 među autima u nasem narodu
 
Član
Cookie nije losh..fon ko fon...super je,shminka i tak' to...kamera je cista nula u odnosu na SE...ali je da izvinete za mene kurton od telefona...kod mene je samo prenocio i odmah sam ga se rijesio,jer treba tu uzeti u obzir i padove...SE -preporucujem,bilo koji model...(noviji)
A ovamo gore sto pisu za K850...nije istina da je los telefon...barem se kod mene potrefio dobar ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top